Mergaičių komanda pateko į finalines varžybas

947
    0

DSC 0231

Penktadienį, vasario 7 d., Šventupės sporto bazėje, vyko Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų mergaičių mažojo futbolo tarpzoninės varžybos.

Mūsų rajonui atstovavo Vidiškių pagrindinės mokyklos mergaičių ( gim. 1999 m. ir jaun.) komanda.

Varžybose dalyvavo keturios komandos, kurios kovojo dėl patekimo į finalines futbolo varžybas, kuriose paaiškės stipriausia Lietuvos kaimo vietovių mokyklų stipriausia mergaičių komanda.

Tarpzoninių varžybų laimėtojos nesunkiai tapo Vidiškių pagrindinės mokyklos mergaitės, kurios rezultatais 8 : 0, 13 : 1, ir 8 : 0 nugalėjo priešininkes ir iškovojo pirmąją vietą (mokytoja Dalia Tamošauskienė). Antrąją vietą iškovojo Ignalinos rajono Naujojo Daugėliškio vidurinė mokykla, trečiąją – Rokiškio rajono Jūžintų J.Otto Širvydo vidurinė mokykla ir ketvirtos liko – Kauno rajono Kulautuvos vidurinės mokyklos mergaitės.
    Finalinės mergaičių futbolo varžybos, kuriose tarp keturių stipriausių Lietuvos komandų dalyvaus Vidiškių pagrindinės mokyklos mergaitės, vyks 2014 m. kovo 1-2 d.
    Vidiškių pagrindinės mokyklos berniukų komandai sekėsi ne taip gerai, tarpzoninėse varžybose, kurios vyko Prienų rajono Balbieriškio pagrindinėje mokykloje, iš keturių komandų liko trečioje vietoje.