Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Meilės romanai – kūriniai ne tik apie viską nugalinčią meilę

Meilės romanai – kūriniai ne tik apie viską nugalinčią meilę

501
0

Romanai, kuriuose kalbama apie viską nugalinčią meilę, yra efektyvus būdas, „pabėgti“ nuo kasdieninių rūpesčių bei iš naujo patikėti, kad meilė yra tas jausmas, kuris yra pajėgus įveikti visas negandas, intrigas bei skaudžius likimo smūgius. Šios „lengvos“ meilės knygos yra idealus pasirinkimas ne tik atostogoms, bet ir ramiems vakaro skaitiniams.

Meilės romanas – tai pasaka suaugusiesiems

Meilės romanų populiarumas yra grindžiamas tuo, kad jie tikrai efektyviai padeda atitrūkti nuo realybės, primena skaitančiajam, kad galima pasvajoti ir apie kitokį, dažnai nepasiekiamą gyvenimą, o kartais net ir „atgaivinti“ kiek „prigesusią“ viltį, kad svajonių princas arba princesė dar pasibels į Jūsų gyvenimą. Žinoma, šio žanro kūriniai nepretenduoja tapti rimtosios literatūros šedevrais, tačiau jų reikšmės bei populiarumo šis faktas nei kiek nekeičia.

Ar meilės romanus skaito tiktai moterys?

Dažnai esame linkę manyti, kad meilės romanus skaito tik moterys. Kaip taisyklė, visada teigiama, kad tai – vienišos, šiltų jausmų bei mylimo žmogaus prisilietimų išsiilgusios moterys, kurioms taip ir nepavyko sutikti to vienintelio. Ši „tautosaka“ gaji jau daugybę metų visose šalyse, tačiau nėra šimtaprocentinė tiesa. Tyrimai rodo, kad meilės romanams nėra abejingi ir stipriosios lyties atstovai. Žinoma, apie šiuos savo skaitinius jie vis dar mandagiai nutyli, baimindamiesi neigiamos, gana stereotipiškos draugų ar šeimos narių reakcijos, tačiau tai nekeičia fakto, kad vyrai taip pat nėra abejingi šioms meile alsuojančioms knygoms.

Ko iš meilės romanų galima pasimokyti kiekvienam?

Visi žinome faktą, kad kiekviena knyga mus kažko išmoko, netgi jei ta knyga yra meilės romanas. Įmantriuose siužetuose slypi daug gyvenimiškų peripetijų, kurias, kruopščiau „pakapsčius“, tikrai galima rasti ir kasdieniniame, visai neromantiškame mūsų gyvenime. Meilės romanai labai dažnai moko žmones nebijoti savo jausmų, siekti savo svajonių arba kiek geriau suprasti priešingos lyties asmenų jausmus, emocijas ir išgyvenimus. Sunku patikėti, bet dažnai lengvo turinio skaitiniais vadinami meilės romanai net ir vyrams gali „atverti“ akis į jų moterų vidinį pasaulį, o tai didele dalimi prisideda ir prie kokybiškų poros santykių.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia