Medaliai iš X- to Europos šalių sambo čempionato

959
    0

1411247603189

Rugsėjo 19-21 dienomis Estijos sostinėje Taline vyko dešimtasis Europos sąjungos šalių jaunimo, suaugusiųjų ir kovinio sambo čempionatas. Į šį renginį buvo pakviesti atstovauti Lietuvos jaunimo sambo rinktinę trys Ukmergės sporto centro auklėtiniai: Aivaras Simonaitis, Deividas Gilys, Mindaugas Jakas bei Ukmergės dziudo klubo sportininkas, kovinio sambo Lietuvos rinktinės narys, daugkartinis čempionas Mindaugas Vežbickas. Į šį čempionatą atvyko sportininkai iš keturiolikos Europos sąjungos šalių.

Geriausiai iš mūsų Ukmergės sportininkų ant kilimo kovojo kovinio sambo sportininkas Mindaugas Vežbickas svorio kategorija iki 82 kg. Šis perspektyvus sportininkas smūgine technika ir efektingais metimais aiškia persvara (12-0), kovoje dėl patekimo į finalą, nugalėjo kovotoją iš Lenkijos. Finalinėje kovoje Mindaugas nepaliko vilčių kovotojui iš Čekijos. Keliais efektingais metimais ir „smaugimu“ įveikęs varžovą iškovojo čempionate aukso medalį.

Šauniai kovojo ir kiti mūsų sportininkai. Mindaugas Jakas svorio kategorijoje iki 87 kg finalinėje kovoje nusileido sambo kovotojui iš Moldovos ir jam atiteko čempionato sidabro medalis. Deividas Gilys svorio kategorijoje iki 81 kg, nežymiai pralaimėjęs kovą dėl patekimo į finalą kovotojui iš Latvijos, užėmė trečiąją vietą ir jam atiteko čemionate bronzos medalis. Aivaras Simonaitis svorio kategorijoje iki 75 kg liko penktas. Šiuos sportininkus treniruoja treneriai Eugenijus Simonaitis, Artūras Sakas ir Tomas Putinauskas.