Pradinis Aktualijos Rašo skaitytojai MAN NE DZIN. Kelio atkarpos Deltuva-Bukonys tvarkymo ypatumai

MAN NE DZIN. Kelio atkarpos Deltuva-Bukonys tvarkymo ypatumai

5425
0

Laidelė Man NE DZIN jau ne vienus metus kalba apie kelio atkarpos Deltuva-Bukonys remonto reikalingumą. Ypač visi ukmergiškiai pasipiktino, kuomet buvo pradėta remontuoti dar palyginti gera kelio atkarpa Ukmergė-Deltuva, o kapitalinio remonto reikalaujanti kelio atkarpa Deltuva-Bukonys palikta likimo valiai. Gruodžio pradžioje su tokiu požiūriu vos neprisišaukėme nelaimės, kuomet kėdainiškiai vaikai, važiuodami į Vilnių, vertėsi su autobusu. Laimei, aukų išvengta. Atrodė, pagaliau pajudės reikalai. Deja… . Kelininkai toliau stebina.

Štai dar prieš šventes gavome informaciją, kaip kelininkai sumąstė padidinti šio kelio saugumą – dalį kelio atkarpos atskyrė atitvaru.

Kodėl, kam ir kokiu tikslu toje vietoje tai padaryta, neaišku. Nes vieta parinkta ne tokia ir pavojinga. Jei jau taip tvarkome, tada galbūt visą kelią atitveriame atitvarais ir iš abiejų pusių? Gal tikslingiau būtų buvę skirti lėšų kelkraščių žvyravimui?

Taip, mažą dalį kelio atskyrė atitvaru, dalį kelio – bet tik ten, kur įvyko autobuso avarija, pažvyravo. Bet kaip? Nuotraukos iškalbingos ir komentarų nereikia.

vilkmerge.eu

 

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia