Pradinis Lietuvos naujienos Lietuvos paštas įteikė padėkas Lietuvos savivaldybių seniūnams už vietinių kelių priežiūrą

Lietuvos paštas įteikė padėkas Lietuvos savivaldybių seniūnams už vietinių kelių priežiūrą

824
0
Lietuvos pašto tinklo direktorius ir Savivaldybių seniūnų asociacijos prezidentas

Tvarkingas, pravažiuojamas kelias yra itin svarbi sąlyga sklandžiam laiškininko darbui. Kasmet įvairiuose Lietuvos kampeliuose po žiemos keliai būna prastos būklės, juos būtina tvarkyti. Lietuvos paštas, vertindamas savivaldybių seniūnų indėlį į vietinių kelių priežiūrą, 54-iems seniūnams įteikė padėkas.

„Kasdien laiškininkai aptarnaudami klientus nuvažiuoja tūkstančius kilometrų, neretai tenka važiuoti vietiniais keliukais, žvyrkeliu. Kartais nuo kelio būklės priklauso, ar laiškininkas pasieks adresatą. Mūsų mobilieji laiškininkai geriausiai mato kaip yra prižiūrimi keliai. Taip atsirinkome seniūnus, kurių priežiūroje esantys keliai yra tvarkingiausi. Itin vertiname seniūnų pastangas pavasarį sutvarkyti kelius, kartu jų norą bendradarbiauti. Kartu galime nuveikti daugiau, kartais išspręsti svarbias socialines problemas“, – sako Lietuvos pašto tinklo direktorius Jonas Sadauskas.

Padėkos įteiktos visoje Lietuvoje – nuo Ukmergės, Šiaulių iki Ignalinos ar Plungės rajono seniūnų. Daugiausiai seniūnų padėkota Vilniaus rajone – čia padėkos įteiktos 9 seniūnams. Visos padėkos seniūnams įteiktos asmeniškai, pas juos apsilankant Lietuvos pašto atstovui – to regiono vadovui, paštų grupės vadovui, pas Lietuvos seniūnų asociacijos prezidentą, taip pat einantį Varnių seniūno pareigas – Rolandą Bružą, apsilankė Lietuvos pašto tinklo direktorius.

„Tinkama kelių priežiūra yra tik viena iš kasdienių mūsų, kaip seniūnų, užduočių. Rūpindamiesi keliais taip rūpinamės ir savo rajono gyventojais. Labai netikėta ir kartu malonu būti įvertintiems Lietuvos pašto – nors atrodo, kad tiesiog atliekame savo darbą, kažkas tai pastebi ir padėkoja. Džiaugiamės bendradarbiavimu ir tarpusavio gražiu ryšiu“, – sako Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos prezidentas Rolandas Bružas.

Iš viso Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija vienija 466 seniūnus.

post.lt informacija

 

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia