1044
    0

1330576 38359759

LIETUVOS MOTERŲ FUTBOLO A LYGOS REZULTATAI

Penktadienį sužaistos dvejos Lietuvos moterų A lygos čempionato rungtynės. Ukmergės „TexTiliTe“ išvykoje žaidė su Vilniaus FM „Kreontas“ komanda. Po pirmojo kėlinio ukmergietės pirmavo 2:0. Antrojo kėlinio pradžioje FM „Kreontas“ nerealizavo 11 m. baudinio. Tačiau vieną įvartį vilnietėms pavyko pelnyti. Susitikimas pasibaigė rezultatu 3:1 ukmergiečių naudai.

Tauragės SM namuose priėmė ambicingąją Kauno „Žaros“ komandą. Prieš šį turą „FM-Žara“ ir Ukmergės „TexTiliTe“ turėjo po 21 tašką. Komandos tarpusavyje jau sužaidusios dvejas rungtynes. Vieną kartą namuose laimėjo kaunietės rezultatu 3:0, kitą kartą jau ukmergietės namuose įveikė Kauno komandą tokiu pačiu rezultatu. Taigi tik įmuštų ir praleistų įvarčių santykis nulemė galutinę šių komandų rikiuotę.

Kadangi į Ukmergę Tauragės ekipa neatvyko, joms užskaitytas pralaimėjimas 0-3. Kaunas, nuvykęs į Tauragę, pastarosioms įmušė 13 įvarčių, dėl to Ukmergės futbolininkės smuktelėjo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą pagal įvarčių santykį. (Kauno įvarčių santykis +15, Ukmergės +10).