Pradinis Gyvenimas Patarimai Kurie maisto papildai didina potraukį seksui?

Kurie maisto papildai didina potraukį seksui?

837
0

Kad šeimoje vyrautų santarvė ir gera nuotaika, reikalingas ir normalus lytinis gyvenimas. O jei kuriam nors iš sutuoktinių ima ir prapuola potraukis seksui, tai antrasis jaučiasi labai komplikuotai. Kartais toks negalavimas gali baigtis ir skyrybomis, ko nelinkima nė vienai porai.

Nuo ko priklauso seksualinio potraukio lygis?

Psichologai tvirtina, jog lytinis potraukis tiesiogiai yra susijęs su poros emociniu suderinamumu. Tuo tarpu medikai mano, jog vien to neužtenka. Dar daug kas priklauso ir nuo mitybos įpročių, nuo maisto produktų, kurie skatina lytinį geismą ir prisideda prie šios organų tinkamo veikimo. Seksualinei sveikatai yra būtina ir puikiai veikianti kraujotakos sistema. Jei ji yra tvarkoje, tada ir lovoje viskas gerai klojasi.

Kokios medžiagos teigiamai veikia kraujotaką?

Kraujotakai puikiai pasitarnauja mineralai, kurių gausiai yra žaliose lapinėse daržovėse. Kraują taip pat gerina vitaminas C ir cinkas, kurio daug yra moliūgų sėklose, raudonoje mėsoje, špinatuose ir avinžirniuose. Ši medžiaga yra naudinga abiem lytims. Cinkas vyrams pagerina spermos kokybę, o moterims teigiamai veikia vaisingumą.

Kas palaiko hormonų balansą?

Daug įtakos hormonų gamybai turi vitaminas D, jis ne tik bendrai gerina viso organizmo būklę, bet ir smarkiai stiprina lytinį potraukį. Dėl hormonų atsargų papildymo medikai siūlo vartoti maisto papildus su šiuo vitaminu. Hormonų balanso palaikymui taip pat tinka kiaušiniai, kuriuose gausu vitamino B6. Hormonų pusiausvyra yra būtina dėl libido palaikymo.

Kokia nauda iš maltų linų ir moliūgų sėklų?

Maltos linų sėklos gerina kraujotaką lytiniuose organuose, jose gausu omega-3 riebalų rūgščių, kurios didina norą mylėtis. O moliūgų sėklose yra daug magnio, kuris padeda atsipalaiduoti, išvengti įtampos. Jose yra antioksidantų ir maistinių medžiagų, kurių reikia seksualinei sveikatai garantuoti.

Kuo pasižymi maisto papildai, kurie skirti sekso kokybei pagerinti?

Pagrindiniai papildai seksui teigiamai veikia porų lytinio gyvenimo kokybę, didina vyrų seksualinį pajėgumą, moterų potraukį seksui. Visi jie yra prisotinti mikroelementais, vitaminais ir naudingais augaliniais ekstraktais bei kitomis veikliosiomis medžiagomis. Šie papildai garantuoja laimingus lytinius santykius.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia