Pradinis Lietuvos naujienos Kur oš tavo miškas? Miškininkai kviečia į Nacionalinį miškasodį!

Kur oš tavo miškas? Miškininkai kviečia į Nacionalinį miškasodį!

347
0

Valstybinių miškų urėdija ir Aplinkos ministerija kviečia į Nacionalinį miškasodį – kelių dešimčių metų tradicija tapusią medžių sodinimo šventę, suburiančią visus – suaugusius, vaikus, bendruomenes, įmones ir organizacijas. Miškasodis – tai vienas iš darbų, gražiausiai įprasminančių žmogaus meilę gamtai.

Lietuvos miškingumas šiuo metu siekia 33,8 proc. ir kasmet tiek Aplinkos ministerija, tiek Valstybinių miškų urėdija kelia tikslą jį didinti. Todėl kasmet įveisiame vis daugiau naujų miškų – šiais metais net 800 ha, kuriuose pasodinsime tiek medelių, kiek Lietuvoje gyventojų – 2,8 mln.!

Nacionalinis miškasodis vyks visoje Lietuvoje, 26 VMU regioniniuose padaliniuose ir beveik 40-tyje skirtingų sodinimo vietų balandžio 29 d. 10 val.  Norint dalyvauti šventėje – privaloma registracija: https://registracija.vmu.lt/

Registracijos platformoje būtina pasirinkti regioninį padalinį ir nurodyti girininkiją, kurioje planuojate sodinti mišką.

Dėl itin didelio susidomėjimo renginiu ir planuojamo rekordinio miškasodžio dalyvių skaičiaus, talkininkų prašome, turint galimybę, atsivežti savo kastuvą bei darbo pirštines. Taip pat pasirūpinti drėgmei nepralaidžia avalyne.

vmu.lt

 

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia