Pradinis 112 Pranešimai Kęstučio aikštės šaligatvių rekonstrukcija baigta

Kęstučio aikštės šaligatvių rekonstrukcija baigta

1785
0

centro_remontas_1201_004

Kęstučio a. dar liko keletas nedidelių darbelių, bet iš esmės rekonstrukcija jau baigta, informavo AB „Ukmergės keliai” projektų vadovas Robertas Paulauskas. Šiandien baigiamos sodinti plačialapės jau paaugusios liepos. Aplink jas bus išklotos ažūrinės trinkelės. Taip pat ant pastatų sienų bus pakabinti 6 šaligatvį apšviesiantys šviestuvai. Pakabinus šviestuvus bus įjungtas aikštės apšvietimas.

Sulaukėme keleto vilkmerge.lt skaitytojų nusistebėjimų, kad medžiai sodinami žiemą, ar jie prigis klausė skaitytojai. R. Paulauskas informavo, kad prieš sodinant medžius buvo konsultuojamasi su miškininkais ir medžius pardavusia įmone. Be to, jei būtų rizika, kad medžiai neprigis, mums jų niekas nebūtų pardavę. ” Medžiai atvežti su kelmais ir žemėmis, kuriose iki šiol augo, jų pardavėjai suteikė garantiją” – ukmergiškius ramino R. Paulauskas. Projektų vadovas taip pat informavo, kad kitose rekonstruojamose gatvėse darbai bus tęsiami iki gruodžio 21 d. po to visi įmonės darbuotojai, iki sausio 18 d., atostogaus.

Jei leis oro sąlygos po atostogų darbai bus tęsiami, sakė R. Paulauskas. Visoje Vienuolyno g. jau paklotos komunikacijos. Dalyje nuo Kauno iki Vasario 16 – osios g. išvežtas gruntas,  privežta smėlio, netrukus bus atliktas paskutinis gatvės dangos pagrindo ruošimo etapas – atvežta ir išlyginta skalda. Jei oro sąlygos leis, po atostogų bus pradėti kloti šaligatviai. Dar šiemet bus nuimta asfalto danga ir išvežtas gruntas kitoje Vienuolyno g. pusėje. Tad kurį laiką nebus galima naudotis automobilių aikštele, bus ribojamas eismas iš Pakalnės g., informavo R. Paulauskas.

Jis taip pat sakė, kad šiuo metu toliau keičiamas Vienuolyno g. projektas, dėl čia rasto grindinio. Maironio g. baigiamos tiesti komunikacijos, daromi laikini privažiavimai gyventojams. Planuojama, kad dar šiais metais gyventojai prie savo namų galės privažiuoti Maironio g. atkarpoje nuo Anykščių iki Basanavičiaus g. Visus darbų grafikus gerokai lenkiame, informavo R. Paulauskas.
vilkmerge.lt

centro_remontas_1201_002

centro_remontas_1201_007

centro_remontas_1201_008

centro_remontas_1201_010

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia