Krepšinio varžybose nugalėtojos Jono Basanavičiaus gimnazijos merginos

1181
    0

Jono BasanaviCiaus g. komanda

Spalio 11 d. Užupio vidurinės mokyklos sporto salėje vyko Ukmergės rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių 2011/2012 m. m. sporto žaidynių merginų krepšinio čempionato ,,Manija” varžybos. Komandos žaidė rato sistema.

Iš dalyvavusių trijų komandų pirmąją vietą iškovojo Jono Basanavičiaus gimnazijos merginos, rezultatyviausia komandos žaidėja Justina Godliauskaitė (mokytoja Vilma Grigienė). Antrąją vietą iškovojo Antano Smetonos gimnazijos moksleivės, rezultatyviausia komandos žaidėja Kornelija Daunoravičiūtė (mokytoja Vilija Vadopalienė) ir trečioje vietoje liko Taujėnų vidurinės mokyklos merginos, rezultatyviausia komandos žaidėja Simona Dalinkevičiūtė (mokytojas Regimantas Verbickas).

Komandos  apdovanotos asmeniniais ir komandiniais diplomais. Varžybų vyr. teisėjas Saulius Grigas.

Jono Basanavičiaus gimnazijos merginų komanda rajoną atstovaus zoninėse varžybose.