Pradinis Švietimas Kovo 11-oji Senamiestyje

Kovo 11-oji Senamiestyje

2048
0

Kovo 9 d. Ukmergės Senamiesčio pagrindinės mokyklos bendruomenė smagiai paminėjo Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Pirmokai ir antrokai mokyklos kieme statė sniego pilis. Vaikai domėjosi Lietuvos istorija, kunigaikščiais. Vieningai dirbo, padėjo vieni kitiems, siūlė ir kartu realizavo savo kūrybines idėjas. Klasėse dainavo dainas, linkėjo vieni kitiems gyventi laisvoje Lietuvoje, vaišinosi arbata, šokoladu ir pirmoko Juliaus mamos iškeptu imbieriniu morkų pyragu.

Ketvirtos ir trečios klasės ugdytiniai susirungė valstybinės šventės progai skirtoje viktorinoje ,,Trys spalvos Lietuvai”. Mokiniai prisiminė svarbius Lietuvai istorinius įvykius, žymius žmones. Pradinukai dalijosi mintimis, kaip svarbu žmogui turėti Tėvynę.

Vyresni mokiniai dalyvavo viktorinoje „100 klausimų apie Lietuvą“. Visą savaitę 5 – 10 klasių mokiniai ruošėsi šiam renginiui, įvairiausiuose šaltiniuose ieškojo informacijos. Jos reikėjo rasti daug, nes klausimai buvo apie Lietuvos istoriją, politiką, kalbą, literatūrą, tautosaką, geografiją, gamtą, muziką bei sportą. Kol komisija vertino komandų atsakymus, buvo prisiminta mums visiems svarbios šventės – Kovo 11 – osios – atsiradimo istorija, o į 100 klausimų apie Lietuvą galėjo atsakyti ir žiūrovai. Visi dalyvavusieji gavo saldžių prizų – saldainių, o nugalėtojų komanda – tortą.

Buvo smagu ir gera pabūti kartu ir pajusti, kad mes visi, maži ir dideli, M. Mikutavičiaus žodžiais tariant, „tikrai mylim Lietuvą“.

Senamiesčio pagr. mokyklos informacija

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia