Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kokį pagalvės užpildą pasirinkti?

Kokį pagalvės užpildą pasirinkti?

528
0

Niekam ne paslaptis, kad pagalvės miegui  ir jo kokybei turi ypatingai didelį poveikį. Būtent todėl nusprendus įsigyti naują pagalvę vertėtų gerai pagalvoti, koks pagalvės užpildas galėtų geriausiai pasiteisinti. Pasirinkimo galimybių šiandien turime ne taip ir mažai, todėl naudinga aptarti pačių populiariausių užpildų pagrindines savybes ir privalumus.

Pūkų ir plunksnų užpildas

Toks pagalvių užpildas gali būti laikomas klasikiniu pasirinkimu. Pagalvės su pūkų ir plunksnų užpildu yra ganėtinai žemos, todėl jos puikiai tinka tuomet, jei ieškoma neaukštos pagalvės. Pagalvės su tokiu užpildu gali būti įvairaus kietumo: pavyzdžiui, minkštą pagalvę sudaro 90 proc. žąsų pūkų ir 10 proc. plunksnų, o vidutinio kietumo – 20 proc. žąsų pūkų ir 80 proc. plunksnų.

Šilko užpildas

Šilko užpildo pagalvės yra laidžios orui ir pasižymi puikiomis termoreguliacinėmis savybėmis. Šio tipo pagalvės puikiai prisitaiko prie kūno temperatūros ir miego metu padeda puoselėti odos bei plaukų grožį.

Vilnos užpildas

Vilnos užpildo pagalvės užtikrina tvirtą kaklo atramą. Tokio tipo pagalvės puikiai tinka plačių pečių savininkams, kurie mėgsta miegoti ant šono. Nors vilnos užpildo pagalvė gali tarnauti metų metus, tačiau svarbu žinoti, kad ji reikalauja specifinės priežiūros.

Bambuko užpildas

Bambuko pluoštas yra pralaidus orui ir puikiai absorbuojantis drėgmę, todėl jis užkerta kelią bakterijų, dulkių erkučių ir pelėsio atsiradimui.

Mikropluošto užpildas

Tokio užpildo pagalvės nereikalauja ypatingos priežiūros, jos puikiai absorbuoja drėgmę ir neturi specifinio kvapo. Vienintelis šių pagalvių trūkumas yra tai, kad jos ganėtinai greitai subliūkšta.

Specialus ortopedinis užpildas

Tokios pagalvės sukuria tinkamą kaklo ir stuburo atramą. Jei esate pratę miegoti ant šono, pagalvė su viskoelastiniu užpildu gali būti vienas geriausių pasirinkimų. Tokio tipo pagalvė taip pat gali padėti atsikratyti knarkimo.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia