Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Knygos, kurias rekomenduojama perskaityti kiekvienam

Knygos, kurias rekomenduojama perskaityti kiekvienam

818
0
freeimages.com nuotr.

Knygų skaitymas – maloni ir naudinga veikla. Tačiau kaip išsirinkti knygą? Pegasas.lt internetinėje parduotuvėje toks didelis knygų pasirinkimas, kad tikrai išsirinksite kažką sau ar artimam žmogui. Na, o kad paieškos būtų lengvesnės, patariame, kaip tai padaryti.

Renkantis knygą, reikėtų atsižvelgti į tai, ką mėgstate, kuo domitės. Ar patinka istorija, moksliniai išradimai, o gal domina žymių žmonių biografija ar patinka romanai? Jūsų patogumui Pegasas.lt internetinėje svetainėje knygos yra sugrupuotos. Pavyzdžiui, dramos, istoriniai romanai, modernieji autoriai, poezija. Yra platus ir negrožinės literatūros pasirinkimas ( menai, kulinarija, kalbos ir t.t.). Gerų knygų yra tiek daug ir vis atsiranda naujų.

Šiandien mes norėtumėme rekomenduoti knygas, kurias verta perskaityti kiekvienam. Šios knygos susilaukė labai daug gerų atsiliepimų.  Galbūt Jūs jau jas skaitėte? O gal dar tik planuojate? Pasitikrinkite.

  • David D. Burns “Geros nuotaikos vadovas”.

Tai knyga apie psichoterapiją ir jos metodus, apie nepasitenkinimo, blogos nuotaikos, pykčio, nerimo priežastis. Lengvai suprantama kalba parašyta knyga bet kuriam tuo besidominančiam skaitytojui.   Stanfordo universiteto medicinos mokyklos profesoriaus dr. Davido Burnso knyga „Geros nuotaikos vadovas“ yra pagrįsta ir nepaprastai veiksminga, jos teigiamas poveikis įrodytas tyrimais. Parduota daugiau nei trys milijonai egzempliorių visame pasaulyje.

  1. Lina Vėželienė „Vidurio amžiaus paauglystė, arba ką veikti po 50-ies?“.

Lina Vėželienė – psichologė-psichoterapeutė, pedagogė, tinklaraščio „Gyvoji psichologija“ ir daugybės psichologinių straipsnių autorė. Ši knyga apie tai, ką veikti, kai atrodo, viskas nuveikta. Vaikai užauginti, mokslai baigti. Įkvepianti ir labai mėgstama skaitytojų knyga.

  • Hanya Yanagihara „Mažas gyvenimas“. 

Tai giesmė broliškai draugystei ir meilei XXI amžiuje, pasakojimas apie šeimas, kuriose gimstame, ir apie šeimas, kurias susikuriame patys, žmogiškosios ištvermės ir empatijos meditacija. Tai viena labiausiai pritrenkiančių, metančių iššūkį, liūdinančių, sukrečiančių ir jaudinančių kelionių per sudėtingą žmogaus gyvenimą.

  • Gustav Schwab „Gražiausios antikos sakmės“.

Darniai susietos įvairios kilmės ir senumo mitologinės graikų ir romėnų sakmės. Seniai rašytos sakmės aktualios ir šių laikų žmogui. Ypač populiarios sakmės, kurias verta perskaityti kiekvienam. Jos taip pat gali būti skaitomos daug kartų ir su kiekvienu kartu vis kitaip suprantamos. Žmogus keičiasi, todėl keičiasi ir jo požiūris, supratimas apie tai, ką perskaitė.

  • Antoine De Saint-Exupery “Mažasis princas“. 

Knyga apie tai, jog tai, kas svarbiausia, akimis nematoma.  Ši pasaka skirta ir vaikams, ir suaugusiems. Ji skaitoma keletą ar net daugiau kartų per gyvenimą, vis suteikdama naujų vėjų ir spalvų. Išversta į kelis šimtus kalbų. Apie išmintį, draugystę ir daug kitų svarbių dalykų kitaip. Autorius nepamokslauja, nemokina, jis tiesiog neįtikėtinai įdomiai pasakoja istoriją… Skaitytojai pripažįsta, jog šią knygą nori skaityti vėl ir vėl, ir vėl.

Apsilankykite Pegasas.lt internetinėje parduotuvėje ir išsirinkite norimą knygą ar knygas. Patogūs filtrai, aktualūs pasirinkimai ir prekių rikiavimas leis greičiau atrasti tai, ko ieškote. Na, o jeigu nežinote, ko ieškote, rinkitės mūsų rekomenduojamas ar populiariausias knygas. Didelis knygos populiarumas nebūna be priežasties, o skaitytojų įvertinimai ir rekomendacijos byloja apie tai, jog perskaityti tikrai verta. Tiesa, jeigu viena ar kita knyga, atrodo, „nelimpa“ ir sunkiai skaitosi, padėkite ją į šalį ir pabandykite perskaityti kiek vėliau. Galbūt po pusmečio, gal po metų ar dvejų. Neretai tokia praktika pasiteisina. Gero ir malonaus skaitymo.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia