Klubo „Vilkas“ pergalės Moldovoje ir Vilniuje

1240
    0
    DSC 2618

DSC 2618

Artėjant vasarai sporto klubo „Vilkas“ kovotojai baigia savo sezoną. Bet kaip paprastai sportininkai dalyvavo turnyruose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Moldovoje vyko Europos taurė. Į šias varžybas suvažiavo daug stiprių kovotojų iš įvairių šalių, jos, pasak trenerio Vadim Zelev, prilygo pasaulio čempionatui. Po atrankinių kovų atrinkti geriausi kovotojai, tarp kurių buvo Artūras Bakirovas ir Tadas Kuliavas.

facebook-20150502-191032

A. Bakirovas pusfinalyje susitiko su vietiniu kovotoju ir teisėjų sprendimu 2:1 nusileido varžovui. Taip ukmergiškis iškovojo bronzos medalį. Tadas Kuliavas finale susitiko su perspektyviu Moldovos kovotoju, Pasaulio taurės nugalėtoju Andrejum Galagan. Trenerio V. Zelev vertinimu, tai buvo geriausia vakaro kova, kurios metu žiūrovai palaikė ne tik vietinį kovotoją, bet ir ukmergiškį. Rezultatu 2:1 pergalė atiteko Moldovos kovotojui. Tačiau lietuviai nenusiminė, kadangi užsienyje pergalę reikia iškovoti taip, kad niekam nekiltų jokių klausimų.

facebook-20150502-191227

Po šio turnyro T. Kuliavas tapo kandidatu į Lietuvos rinktinę, kuri rengiasi Pasaulio čempionatui spalio mėnesį Serbijoje.

Sporto klubo „Vilkas“ kovotojai dalyvavo tarptautiniame „Vilnius open“ turnyre. Turnyras surengtas pagal dvi disciplinas – K1 ir skirtą jauniems kovotojams „Kick light“. Šios kovos taisyklės neleidžia stipriai smūgiuoti, reikia daugiau demonstruoti technikos. „Vilnius Open“ turnyre dalyvavo 184 sportininkai iš 6 valstybių. Turnyro garbės svečias – ryškiausia K1 žvaigždė legendinis kovotojas Alexej Ignashov, tapęs 6-kart Pasaulio čempionu.

facebook-20150503-193529

Ukmergės klubą atstovavo 6 kovotojai, pasak trenerio V. Zelev, pasiekę neblogų rezultatų. Du klubo sportininkai, Lietuvos rinktinės nariai Titas Morkūnas ir Lukas Gurdišas dar kartą patvirtino savo aukštą lygį. Abu pasiekė finalą, kuriame kovojo tarpusavyje. T. Morkūnas tapo čempionu, L. Gurdišas pasipuošė bronzos medaliu. Eimantas Stašaitis finale pralaimėjo  kovotojui iš Kauno ir užėmė 2 vietą. Jaunas kovotojas Gvidas Granickas kovojo pagal jaunų kovotojų taisykles ir finale iškovojo 2 vietą. Po dviejų metų pertraukos sugrįžęs į klubą Vytautas Jarusevičius debiutavo suaugusiųjų turnyre. Pusfinalyje jis nusileido vilniečiui, po to tapusiam čempionu. Darvidas Pušinskas iškovojo 3 vietą.