Pradinis Kultūra Renginiai Kiekvienas žingsnis yra svarbus

Kiekvienas žingsnis yra svarbus

1202
0
Vasario 26 dieną Ukmergėje įvyko dar viena solidarumo su Ukraina akcija.

Sportininkai-mėgėjai surengė bėgimą iš Ukmergės į Didžiosios Kovos apygardos partizanų parką. Jame dalyvavo miesto gyventojai, „Ukmergės bėgimo mėgėjų“ nariai.

Bėgikai nešė Lietuvos ir Ukrainos vėliavas.

Ukmergės-Vidiškių trasa priešpriešiais atvažiuojančių automobilių vairuotojai bėgikams išreiškė visokeriopą palaikymą. Latviai, baltarusiai, lenkai, lietuviai pritariamai signalizavo, vaikai mojavo pro langus.

Vienas žmogus išlipo iš automobilio, kirto kelią ir su ašaromis akyse padėkojo bėgikams. Paaiškėjo, kad jis kilęs iš Ukrainos ir iš jo veido buvo matyti, kad bet koks dalyvavimas savo šalies likime jam buvo vertingas.

Finiše sustojo dar vienas automobilis, ir ukrainiečių vaikinai paprašė leidimo nufotografuoti bėgikus. Jie buvo dėkingi už parodytą solidarumo gestą.

Šios akcijos dalyvis Žilvinas Maleronka savo feisbuko puslapyje pranešė, kad:  „Šiandien savo tradicinį kiekvieno mėnesio bėgimą su kraštiečiais paskyrėme kovos už Laisvę, Tėvynę, už pasaulį BE KARO!!! Visi patyrėme begalę emocijų ir palaikymo iš pravažiuojančių lietuvių, ukrainiečių, latvių ir kt. Ačiū dalyvavusiems. SLAVA UKRAINE!!!”

Bėgime taip pat dalyvavusi Jolanta Kuprionienė akciją komentavo tokiais žodžiais: „Esame už taiką, už draugystę, už sportą. Be agresijos ir grasinimų. Palaikome tokiu budu, kuris mums prieinamas.”
Taiką kuria žmonės. Kiekvienas atskiras žmogus. Net maži žingsneliai yra vertingi. Didysis gėris prasideda nuo jų.
Asmuo nėra pilietybė, kalba ar profesija, tai nėra tautybė, vardas ar pavardė. Žmogus yra tai, ką mes darome, mūsų veiksmai.
Andrey Sokolov, Vladislava Sokolova

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia