Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kelionių į užsienį mikroautobusu privalumai + patarimai keliaujantiems

Kelionių į užsienį mikroautobusu privalumai + patarimai keliaujantiems

2931
1

Vasara – kelionių metas, tad jei mėgstate keliauti automobiliu savarankiškai, tačiau į įprastą lengvąjį nepavyksta sutalpinti gausesnės šeimos ar draugų kompanijos, rinkitės mikroautobusus. Planuodami keliones, žmonės kruopščiai studijuoja lankomų objektų sąrašus, tačiau mažai pagalvoja apie automobilį, kuriuo teks keliauti. Pateikiame kelionių mikroautobusais privalumus, o jums beliks suplanuoti sklandžią ir įsimintiną kelionę. Ir gerai kelionei nebūtinai turėti savo nuosavą mikroautobusiuką ar jį skolintis, mikroautobusų nuoma šiuo metu populiari paslauga leidžianti kitaip planuoti keliones ir išvykas.

• Nedidelė nuomos kaina. Keliauti mikroautobusu kainuoja bene pigiausiai, palyginus su kitais populiariausiais keliavimo būdais. Kainuos mikroautobuso nuoma ir degalai (priklausomai nuo šalių, į kurias keliaujate, gali prireikti sumokėti kelių mokesčius ar rinktis papildomą draudimą, tačiau tai jau nesudarys esminių išlaidų), tačiau padalinus šią sumą iš bent kelių keleivių skaičiaus, ji pernelyg nepaplonins piniginės.
Turininga kelionė. Keliaudami mikroautobusus, pamatysite kur kas daugiau įdomių objektų, nei keliaudami autobusu ar lėktuvu, patys galėsite planuoti maršrutą.
Kelionė su šeima ir (arba) geriausiais draugais, o ne svetimais žmonėmis. Keliaujant autobusu vargina didelis keleivių kiekis, norų ir interesų nesutapimai, jau nekalbant apie tai, kad dalis keleivių apskritai erzina. Kelionę mikroautobusu planuojate savarankiškai, tad patys pasirenkate ir keliautojų kompaniją.
Techniškai tvarkingas automobilis. Visi nuomojami automobiliai prieš atiduodant jų raktelius užsakovams kruopščiai patikrinami, todėl nereikės baimintis, kad mikroautobusas kelionės metu suges, o ir jam sugedus (tokių atvejų pasitaiko labai retai) skubiai sulauksite techninės pagalbos ir nepatirsite didesnių nesklandumų.
Modernus ir komfortiškas transportas. Įprastai keleiviams nuomojami vos iki kelerių metų senumo mikroautobusai, tad jūsų kelionę pagerins kondicionierius, ergonomiškos sėdynės, DVD grotuvai, garso įranga ir pan.
Daug vietos bagažui. Jei kelionei rinksitės mikroautobusą, su savimi galėsite pasiimti daug daiktų. Skaičiuojama, kad galėsite įsidėti tiek daiktų, kiek jų užtektų 3 sav. kelionei po Europą 8 žmonėms.

Keliaudami susiplanuokite ne tik tai, į kokius objektus tiksliai važiuosite, kur nakvosite, bet ir kokiais keliais keliausite. Europoje dalis geros kokybės kelių yra mokami. Lietuviai iš prigimties mėgsta pataupyti, tačiau bandydami apvažiuoti mokamus kelius galite sudeginti degalų už daug didesnę sumą, nei būtumėte sumokėję už kelią, jau neminint sugaišto laiko važiuojant šalutiniais keliais.

Atnaujinkite esamą, dar geriau – išsinuomokite arba įsigykite navigaciją. Išsinuomojus mikroautobusą, profesionalios navigacinės sistemos nuomos parai kaina – vos nuo 2 eurų. Dažnai senesnės ir nemokamos navigacinės sistemos nefunkcionuoja taip, kaip turėtų, todėl vis dar tenka pasiklysti ar važiuoti tolesniu ar prastesniu keliu.

1 KOMENTARAS

  1. Ne paslaptis, kad Vokietija yra viena labiausiai, mūsų tautiečių lankoma šalis, todėl dažnai, ne į taip toli nutolusią šalį renkamės vykti sausumos transportu. Ką vairuoti ir vargti pačiam, geriau patikėti tą darbą išmanantiems mikriukų vairuotojams. Vykstu jau nebe pirmą kartą, pliusas tame jog mažiau keleivių, nuveža iki pat durų, komfortas, kelionė neprailgsta.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia