Pradinis Sportas Kitas sportas Kėdainių arenoje vyko sportinių šokių atviras Kėdainių krašto čempionatas

Kėdainių arenoje vyko sportinių šokių atviras Kėdainių krašto čempionatas

2379
0
Matas Vasiljevas- Ema Grikšaitė

Ukmergės kultūros centro sportinių šokių kolektyvo „Vėtra“ šokėjai iš šių varžybų grįžo su apdovanojimais.

Gelmis Karpovas-Ieva Labinaitė iškovojo II-ją vietą. Šioje grupėje varžėsi 28 porų.

Solo grupėje šauniai pasirodė Austėja Lidakevičiūtė – iškovota pirma vieta, varžėsi 57 mergaitės.

Gelmis Karpovas- Ieva Labinaitė

Gelmė Ivanauskaitė šoko tik Lotynų Amerikos šokius atliekančių mergaičių grupėje ir aplenkusi labai stiprias varžoves, pateko į finalą ir iškovojo trečiąją vietą.

Matas Vasiljevas – Ema Grikšaitė savo amžiaus grupėje iškovojo II-ją vietą. Šioje grupėje varžėsi 30 porų.

Dalyvavimas kiekvienuose varžybose motyvuoja dar atsakingesniam darbui treniruočių metu.