Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kaip teisingai išvalyti stiklines vitrinas?

Kaip teisingai išvalyti stiklines vitrinas?

538
0

Didelio prekybos komplekso, nedidelės parduotuvės, galerijos ar muziejaus langai suprojektuoti taip, kad kiekvienas praeivis galėtų gerai apžiūrėti ekspoziciją patalpų viduje ir susidomėti eksponuojamomis prekėmis ar kitais daiktais.

Aišku, kad nešvari, netvarkinga vitrina tik atbaidys potencialų lankytoją. Todėl didelių stiklo paviršių švarumas tampa svarbia ir sudėtinga užduotimi. Norint gauti tikrai skaidrų stiklą be dryžių, reikia sutelkti daug pastangų. Dažniausiai tai didelė erdvė, kurioje lengvai kaupiasi dulkės, o iš išorės ant stiklo taip pat daug nešvarumų. Taigi koks yra lengviausias ir patogiausias būdas išlaikyti šią erdvę visiškai švarią?

Stiklų valymas – ko tam reikia ir kaip pasiekti, kad rezultatas būtų tikrai puikus?

Kad darbai būtų atliekami efektyviai, stiklo valymui prireiks tinkamos įrangos ir buitinės chemijos. Jums reikės valytuvo – specialaus valytuvo vandeniui nuo stiklo surinkti, jei stiklinimo aukštis didelis, įsigykite teleskopinę rankeną. Kad būtų lengviau plauti, galite nusipirkti šepetėlį su mikropluošto padu ir keičiamais antgaliais, kurių vienas gali turėti smulkią abrazyvą. Su šiuo antgaliu nesunku nuplauti sunkiai nešvarumus, taip pat nešvarumus stiklo paviršiaus ir rėmo sandūrose. Žinoma, neapsieisite be įprasto kibiro ir skuduro. Audinys turi būti minkštas ir be pūkelių.

Būtinai įsigykite reikiamo aukščio stabilias kopėčias. Kopėčios turi būti būtinai stumdomos su patikimomis tvirtinimo detalėmis.

Prieš plaudami vitriną, atlikite parengiamuosius darbus. Jei ketinate plauti stiklus iš vidaus, nuimkite visus įmanomus daiktus ant palangės ar vitrinos, kad apsaugotumėte savo darbą ir nesugadintumėte kito turto. Plaudami išorinius stiklus, darbo zoną aptverkite įspėjamąja juosta, kad netyčia nesusidarytų nemalonių situacijų praeiviams.

Ar tikrai tai norite atlikti savo jėgomis?

Puikus sprendimas bus pasirinkti profesionalią valymo įmonę, kuri reguliariai valys jūsų vitrinas naudodama puikias valymo priemones. Dažniausiai tai yra dulkių nuvalymas ir paviršių, ypač stiklų plovimas. Ieškodami tinkamos įmonės, sutelkime dėmesį į patirtį ir tinkamą įrangą bei pasirengimą atlikti tokius darbus. Tikrai būsime patenkinti rezultatu. Yra žinoma, kad pagrindinius valymo darbus dažniausiai atlieka parduotuvės darbuotojai, vykdydami savo pareigas, tačiau visapusišką visų elementų valymą geriausia patikėti specialistams.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia