Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kaip pasiekti didžiausią žemės ūkio darbų efektyvumą?

Kaip pasiekti didžiausią žemės ūkio darbų efektyvumą?

519
0

Šiais laikais, kaip niekada anksčiau, pasaulis gręžiasi į ūkininkus – pagrindinius žmonijos maitintojus. Dėl to, ūkininkų tikslas kiekvienais metais yra pasiekti geresnių, nei praėjusiais metais, darbo rezultatų, geresnio ir didesnio derliaus kiekio. Viena vertus, visuotiniam atšilimui vis labiau lipant mums ant kulnų, sunku pasiekti gerų žemės ūkio darbo rezultatų, nes kasmet laukus alina vis didesnės karščio bangos, atnešdamos į kraštus sausrų keliamas problemas. Kita vertus, technologijos neatsilieka ir žemės ūkio sektoriuje, todėl turime tokias puikias pagalbines ūkininkavimo priemones kaip lygiagrečiojo vairavimo sistemos, GPS sistemos ir pan., užtikrinančios našesnį ūkininkų darbą ir, apskritai, geresnius darbo rezultatus visomis prasmėmis.

Norėdami sutaupyti, didelio tikslumo ūkininkai turi būti susipažinę su profesionaliomis skaitmeninio ūkininkavimo programomis. Tokie ūkininkai paprastai naudoja tam tikrus praktinius sprendimus, kad užtikrintų aukštą tikslumo lygį darbo metu. Klausiate, ką geriau naudoti? Be jokios abejonės – GPS navigacijos sistemą! Bet kaip ją teisingai naudoti? Šis straipsnis bus apie tai. Pamėginsime glaustai atsakyti į šiuos ir kitus klausimus.

Minimalios pastangos, siekiant maksimalios naudos

Įsivaizduokime, kad turite seną traktorių, kuris vis dar gerai veikia. Svarstote, ar būtų įmanoma toliau naudoti seną mašiną? Tikrai taip! Norėdami patobulinti savo seną, iš pažiūros jau pasenusį, traktorių, galite naudoti papildomas sistemas, kurios darbą traktoriumi daro kur kas efektyvesnį.

Norėdami prailginti traktoriaus tarnavimo laiką, ekspertai rekomenduoja naudoti žemės ūkio GPS sistemą. Tai leidžia dirbti iki 100% lauko. Įsivaizduokite, be traktoriaus GPS sistemos jūsų lauko panaudojimas svyruoja nuo 60% iki 80% – tai ganėtinai maži darbo rezultatai, kai maisto poreikis žmonijoje yra labai išaugęs. Norėdami išspręsti šią problemą, rekomenduojame naudoti bent jau GPS sistemą, nes traktorių navigacijos žemės ūkiui teikia išties nemenką naudą.

Kitas žingsnis – išbandyti automatines traktorių vairavimo sistemas. Traktoriui skirta GPS sistema yra sumontuota tiesiai jūsų traktoriuje, priima WiFi signalą (galite prisijungti ir sekti darbą mobiliojoje programėlėje) ir puikiai veikia iki + – 1 cm tikslumu.

Galite koja kojon su technologijomis eiti dar toliau ir išbandyti įvairias inovatyvias technologijas – pavyzdžiui, rankinę navigacijos sistemą ir lygiagretųjį vairavimą. Rinka siūlo gana nebrangius pradinius paketus jūsų žemės ūkio lauko darbams optimizuoti. Tai gali apimti išties nemažai naujausių žemės ūkio technologijų.

Dauguma ūkininkų mielai naudojasi žemės ūkio GPS sistema, nes su ja pasiekia iš karto pastebimą produktyvumo augimą. Išnaudoję tiek pat savo brangaus laiko su minimaliomis pastangomis gausite maksimalų derlių.

Įvairus naudojimas lauko darbams

Kokia pirma mintis ateina į galvą, kai išgirstate, kaip ūkininkai visame pasaulyje pateikia savo nuomonę apie žemės ūkio GPS orientavimo sistemas? Jie labai patenkinti papildoma pagalba. Ūkininkavimo sezono pradžioje tokie lauko darbai, kaip derliaus nuėmimo sezonas, auginimas, tręšimas, kenkėjų kontrolė ir net derliaus nuėmimas vyksta sklandžiai. Kodėl? Dėl plataus inovatyvių technologijų funkcionalumo. Pavyzdžiui, GPS lauko žemėlapiuose saugoma visa informacija apie jūsų veiklą su traktoriumi lauke – tai, kitaip tariant, ataskaita, kuriai sudaryti nereikėjo skirti papildomo jūsų laiko.

GPS sistema žemės ūkio traktoriams yra vienas iš prioritetų, tačiau yra ir kitų puikių išradimų, pavyzdžiui, šiame straipsnyje jau minėtas lygiagretusis vairavimas. Apie jį galite daugiau sužinoti čia: http://www.iagro.lt/produktai/sprendimai/lygiagretus-vairavimas/.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia