Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kaip palengvinti atsigavimą po dantų kanalų gydymo?

Kaip palengvinti atsigavimą po dantų kanalų gydymo?

909
0
dantų

Tinkama dantų priežiūra svarbi gerai ne tik jų būklei, bet ir bendrai sveikatai. Todėl pastebėjus skylutę ar pradėjus justi nemalonius simptomus, svarbu kuo skubiau kreiptis į odontologus. Priklausomai nuo problemos, jie suteiks atitinkamą pagalbą. Pakankamai dažnai atsiradus danties gedimui būna reikalingas jo šaknies kanalų (endodontinis) gydymas. Tai, kaip palengvinti atsigavimą po tokios procedūros, aptarsime šiame straipsnyje.

Kurį laiką venkite kieto maisto

Keletą dienų po endodontinio gydymo gali būti juntamas danties maudimas ir jautrumas kramtant arba jį sukandant. Todėl tam, kad sumažintumėte diskomfortą venkite kieto maisto, kurį reikėtų sunkiai atkąsti ar kramtyti. Taip pat nevalgykite iš karto po gydymo, o palaukite, kol praeis vietinių anestetikų poveikis: nejautra, tirpimas.

Laikykite galvą pakeltą

Kartais po dantų kanalų gydymo gali atsirasti patinimas ir skausmas. Siekiant sumažinti šiuos nemalonius simptomus, rekomenduojama laikyti galvą pakeltą ir kuo įmanoma labiau vengti ją nuleisti. Tai svarbu ir naktį. Taigi tam, kad miegant galva būtų šiek tiek pakelta, galite pasidėti papildomą pagalvę.

Skalaukite burną šiltu druskos tirpalu

Po dantų kanalų gydymo labai svarbu vengti dantenų infekcijos, kuri gali sukelti didelį skausmą. Be to, dėl šios priežasties vėliau gali būti reikalingas dantų kanalų pergydymas. Reguliarus burnos skalavimas šiltu, šiek tiek sūriu vandeniu gali padėti to išvengti, nes leidžia išlaikyti burną švarią ir apsisaugoti nuo infekcijų.

Esant poreikiui, vartokite vaistus nuo skausmo

Jeigu po gydymo juntamas skausmas yra itin varginantis, galima vartoti nereceptinius priešuždegiminius vaistus nuo skausmo, pavyzdžiui, ibuprofeną. Jei šie nepadeda, reikėtų kreiptis į gydytoją. Odontologui paskyrus antibiotikų, būtina juos vartoti taip, kaip buvo nurodyta. Tam, kad po to organizmui būtų lengviau atkurti pusiausvyrą, rekomenduojama gerti gerąsias bakterijas.

Venkite sunkaus fizinio krūvio

Keletą dienų po danties kanalų gydymo patariama vengti sunkaus fizinio krūvio. Mažiausiai 48 val. leiskite sau pailsėti ir atsipalaiduoti. Šiuo laikotarpiu geriau atsisakykite bet kokios įtemptos fizinės veiklos, taip pat ir sporto. Tai padės užtikrinti lengvesnį ir greitesnį atsigavimą po endodontinio gydymo, taip pat išvengti komplikacijų.

Naudokite šaltą kompresą

Šaltis padeda sumažinti uždegimą ir apsisaugoti nuo infekcijų. Jis gali būti naudingas ir siekiant greičiau atsigauti po dantų kanalų gydymo. Diskomfortui sumažinti pirmąsias dienas po procedūros rekomenduojama keletą kartų per dieną po 10–15 min. naudoti šaltą kompresą.

Ruošiatės dantų kanalų gydymui? Tuomet nepamirškite pasinaudoti šiais patarimais, kad atsigautumėte lengviau. Na, o jei dar tik ieškote odontologų, kurie suteiktų aukštos kokybės endodontinį gydymą, jų kontaktus galite rasti spustelėję ant aukščiau tekste esančios nuorodos. Užsiregistruokite vizitui modernioje estetinės odontologijos ir implantologijos klinikoje – pasirūpinkite, kad jūsų dantims būtų suteikta profesionali pagalba.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia