Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kaip Josera maistas gali padėti užtikrinti katės ilgalaikę gerovę?

Kaip Josera maistas gali padėti užtikrinti katės ilgalaikę gerovę?

237
0

Kiekvienas katės šeimininkas žino, kokia išranki gali būti jo katė, kai kalbama apie maistą. Tačiau svarbu nepamiršti, kad ne kiekvienas maistas tinka jūsų katei, net jei jis ir skanus. Katės yra mėsėdžiai, todėl joms labai svarbu specifinės maistinės medžiagos. Ar maistas turi įtakos katės savijautai? Taip, jūsų katės mityba turi įtakos visam jos organizmui – pradedant virškinimo sistema ir baigiant nuotaika, pasitenkinimu ir psichine gerove. Štai kodėl svarbu užtikrinti, kad jūsų tiekiamas maistas suteiktų jūsų katei viską, ko jai reikia tinkamam funkcionavimui.

Tinkamo ėdalo katėms pasirinkimo kriterijai

Kai kurių kačių ėdalų sudėtyje yra daug augalinės kilmės sudedamųjų dalių. Deja, toks sprendimas dažnai nesuteikia gyvūnui visų maistinių medžiagų ir nepatenkina jo mitybos poreikių. Renkantis tinkamą ėdalą reikia atsižvelgti į daugybę skirtingų kriterijų. Pirmasis yra tas, ar katė gyvena lauke, ar tik namuose. Patalpose laikomų augintinių energijos poreikis daug mažesnis, todėl jų maiste turėtų būti daugiau baltymų, bet kartu jame neturėtų būti per daug kaloringų ingredientų. Kita vertus, išeinančios į lauką katės turėtų gauti ingredientų, turtingesnių energetine verte, kurių joms reikės pasivaikščiojimams ir medžioklei.

Mitybos poreikiams įtakos turi ir tai, ar augintinis sterilizuotas arba kastruotas. Taip yra todėl, kad tokios katės linkusios greitai priaugti svorio, todėl turi antsvorio ir serga su tuo susijusiomis ligomis. Kačių nutukimas gali būti labai didelė problema, nes dėl jo apkraunami jų sąnariai ir nukenčia bendra savijauta. Žmogus privalo tinkamai subalansuoti gyvūno mitybą, kad antsvoris netrukdytų jam gyventi. Daugiau informacijos galite rasti internete.

Koks turi būti geras kačių ėdalas?

Akivaizdu, kad kiekvienas katės savininkas savo augintiniui nori geriausio. Todėl reikėtų pažymėti, kad yra 5 pagrindinės junginių grupės, būtinos tinkamam bet kokio gyvo organizmo – taip pat ir kačių – vystymuisi ir funkcionavimui. Todėl gerame maiste, pavyzdžiui, tokiame kaip Josera yra gerai subalansuotas kiekvienos grupės sudedamųjų dalių kiekis. Šios grupės yra šios:

  • baltymai – labai svarbūs katės augimui ir vystymuisi, taip pat tam, kad katė būtų tinkama ir sveika;
  • riebalai – tai yra energijos komponentas, kuris taip pat atlieka svarbų vaidmenį palaikant gerą jūsų augintinio odos ir kailio būklę;
  • angliavandeniai – pagrindinis jų šaltinis mityboje yra augalinės kilmės produktai, pavyzdžiui, daržovės ar ryžiai. Angliavandeniai arba cukrus, yra pagrindinis energijos šaltinis;
  • vitaminai ir mineralai – tokie elementai kaip kalcis, fosforas, kalis, chloras ir magnis yra būtini gyvūno augimui ir vystymuisi;
  • vanduo – jis yra gyvybiškai svarbus elementas kasdienėje gyvūno veikloje. Taip yra todėl, kad vanduo yra daugelio cheminių medžiagų tirpiklis ir transportavimo priemonė.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia