Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kada verta kreiptis į supirkėją?

Kada verta kreiptis į supirkėją?

126
0

Lietuvoje veiklą vykdo daug įvairių supirktuvių ir supirkėjų. Kiekvienas jų gali nupirkti įvairų jums priklausantį turtą. Tačiau pasinaudojus tokia paslauga, dažniausiai reikės pasitenkinti žemesne nei rinkos kaina. Tad kodėl kas nors norėtų kreiptis į supirkėją, jei jie moka mažesnę sumą, nei būtų galima tikėtis kitur? Supirkėjai turi keletą svarių argumentų.

Superkami seni, nereikalingi ir nenaudojami daiktai

Dažnai supirkėjai siūlosi nupirkti ne tik funkcionalius daiktus ar kitą naudojimui paruoštą turtą. Jie taip pat superka ir nebenaudojamus daiktus ar kitą turtą, kuris vargu ar turėtų kokią nors paklausą rinkoje. Tai gali būti įvairių nevažiuojančių, sugedusių ar defektų turinčių automobilių supirkimas, metalo laužo supirkimas, taip pat įvairių kitų nebenaudojamų daiktų (senų akumuliatorių, katalizatorių, elektronikos ir t.t.) supirkimas. Tokie daiktai dažnai nebėra reikalingi jų savininkams, o supirkėjai siūlo ne tik galimybe jais atsikratyti, bet dar papildomai iš to uždirbti.

Žinoma, supirkėjai taip pat superka ir kitą turtą, kuris yra visiškai funkcionalus (pvz. miškus, važiuojančius automobilius, auksą ir kitus tauriuosius metalus). Tokiais atvejais yra kitas svarus argumentas, kodėl supirkimas vis tiek galėtų būti naudingas.

Supirkimas įvykdomas greitai

Supirkimas leidžia sandorį įvykdyti išskirtinai greitai. Norint nereikalingą turtą parduoti už pilną rinkos kainą, jums gali reikėti jį paruošti pardavimui, pasirūpinti jo reprezentacine išvaizda, įkelti skelbimus į internetą, laukti pirkėjų susidomėjimo, derėtis dėl kainos ir galiausiai pasirūpinti sklandžiu sandorio užbaigimu.

Palyginimui, tą patį turtą pardavėjui galima parduoti net ir per kelias valandas (pvz. kreipųsis į supirktuvę). Net automobilio pardavimas supirkėjui gali užtrukti vos iki 24 valandų. Be to, dokumentų sutvarkymu ir visais kitais procesais dažniausiai pasirūpina pats supirkėjas, kas leidžia pinigus už parduodamą turtą gauti išskirtinai greitai.

Supirkimo kaina – pagrindinis klausimas

Žinoma, jei turite alternatyvų ir kaina jums yra svarbiausias kriterijus, tuomet supirkėjo paslaugomis įprastiniais atvejais pasinaudoti nereikėtų. Nes už itin paprastą ir greitai įvykdomą sandorį yra sumokama sutinkant su mažesne nei rinkos kaina.

Tačiau jei kaina nėra pagrindinis kriterijus arba jei jums svarbu savo turtą parduoti ir pinigus gauti kuo greičiau, tuomet kreiptis į supirkėją gali būti racionalus sprendimas. Tačiau tokiu atveju rekomenduotina kreiptis ne į vieną, o bent į kelis supirkėjus ar supirktuves, kad galėtumėte palyginti jų siūlomas supirkimo kainas ir išsirinkti geriausią pasiūlymą. Tą galite padaryti apsilankę supirkimaspro.lt puslapyje arba ieškodami konkrečios srities supirkimo paslaugas teikiančių įmonių internete. Taip pat yra labai svarbu patikrinti supirkėjo patikimumą.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia