Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Kačių maisto rūšys: ką pasirinkti?

Kačių maisto rūšys: ką pasirinkti?

939
0

Katė yra namų džiaugsmas, daugiau ar mažiau lepinamas šeimos narys, tačiau drauge ir suteikiantis šeimininkams nemažai atsakomybių. Privalu keturkojui užtikrinti geras gyvenimo sąlygas. Vienas iš svarbiausių aspektų šiame kontekste yra tai, ką katė valgo. Kačių maisto pasirinkimas ne visuomet lengvas, mat ėdalo asortimentas platus. Tačiau visus pasirinkimus galima suskirstyti į dvi dideles grupes: sausą ir šlapią ėdalą katėms.

Sausas maistas katėms

Sausas maistas – didelis privalumas šeimininkams. Pirmiausia, toks maistas ilgai negenda, todėl galite pirkti didesnę pakuotę, kuri neretai leidžia kiek sutaupyti, ir ėdalo užteks tikrai ilgam. Negana to, tokios rūšies maistą patogu laikyti – sandariai uždarykite pakuotę ir laikykite spintelėje, sandėliuke ar kitur. Sausą maistą itin patogu vežtis keliaujant su augintiniu.

Sausas ėdalas patogus ir tuo, jog ryte išeidami į darbą galite jo įdėti į katės dubenėlį, kuriame jis prabus visą dieną ir nesuges. Būkite ramūs – Jūsų keturkojis visą dieną turės, ką valgyti.

Katei tokios rūšies maistas taip pat labai naudingas, jei jo sudėtis gera. Ėdalas papildys katės organizmą reikalingais vitaminais, mineralais bei kitomis medžiagomis. Sausas maistas pravers ir katė dantims – padeda nuvalyti apnašas.

Šlapias maistas katėms

Šios rūšies maistas paprastai katėms labai patinka, todėl siekdami išvengti persivalgymo jį normuokite. Parinkite geros sudėties maistą ir Jūsų augintinis gaus visų vertingų medžiagų.

Šlapias maistas turi daug drėgmės, todėl ypač tinka toms katėms, kurios nepakankamai geria vandens. Šios rūšies ėdalas leis palaikyti tinkamą vandens balansą organizme, o tai leis išvengti inkstų ar kitų sveikatos problemų. Dėl didelio drėgmės kiekio šis maistas bus labai geras sprendimas ir tiems keturkojams, kurių sutrikęs virškinimas. O dėl švelnios tekstūros ir minkštumo tai bus geriausias pasirinkimas senyvo amžiaus, dantų problemų turinčioms katėms.

Konservai paprastai kates vilioja gardžiu aromatu, o šie keturkojai kvapams jautrūs, todėl galite neabejoti, jog susigundys. Tiesa, kartais reikia laiko, kol atrandamas katei gardžiausias skonis.

Ieškantys aukštos kokybės sauso ar šlapio maisto katėms turėtų pasižvalgyti po e. parduotuvės https://evet.lt/category/maistas-katems asortimentą. Didelė įvairovė suteiks progą atrasti tai, kas Jūsų augintiniui patiks labiausiai.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia