Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Jaunystę sugrąžinančios procedūros

Jaunystę sugrąžinančios procedūros

746
0

Inovatyvios technologijos ir įgudusios grožio specialistų rankos, šiais laikais kuria stebuklus. Norint sustabdyti laiką ir susigrąžinti jaunystę, nebėra būtinos sudėtingos chirurginės operacijos. Grožio pasaulį užkariauja ir moterų širdis pavergia, nesudėtingai ir greitai atliekamos – injekcinės procedūros. Šios procedūros atliekamos greitai ir neskausmingai, nereikalauja išskirtinio pasiruošimo, o rezultatas matomas beveik akimirksniu. Kokios injekcinės procedūros efektyviausiai kovoja su senėjimo procesais ir sugrąžina odai jaunystę?

Botulino toksino injekcijos

Botulino toksinas – vienas populiariausių medicininių preparatų, kovojant su mimikos raukšlėmis. Natūraliai besikartojančios veido išraiškos sudaro puikią galimybę formuotis mimikos raukšlelėms dar ankstyvoje jaunystėje. Bėgant laikui, veido išraiškos kartojasi, o raukšlelės vis gilėja, ryškėja. Botulino toksinas išlygina raukšles ir užkerta kelią tolimesniam jų formavimuisi. Botulinas suteikia ilgalaikį rezultatą, tad procedūrą rekomenduojama pakartoti ne anksčiau, kaip po 6 mėnesių. Atliekant šią procedūrą, labai svarbu nesusigundyti itin žema kaina ir nepasitikėti nekvalifikuotais specialistais. Norint išvengti nemalonios patirties ir skaudžių padarinių, būtina pasirinkti patikimą, gerai vertinamą kliniką. Grožio Akademijoje paslaugos kainos yra prieinamos kiekvienam, o kruopščiai savo darbą atliekantys specialistai tikrai pasirūpins kokybišku rezultatu.

Hialurono rūgšties injekcijos

Hialurono injekcijos – universalus pasirinkimas, tiek įvairių injekcijų gerbėjoms, tiek natūralumo šalininkėms. Hialurono rūgštis yra natūrali, kiekvieno žmogaus organizme randama medžiaga. Ši rūgštis turi milžinišką įtaką odos kokybei. Ji aprūpina odą drėgme, suteikia elastingumo. Bėgant laikui, natūralus hialurono rūgšties kiekis odoje mažėja, susidaro pirmosios raukšlelės. Hialurono injekcijos – stabdo raukšlių susidarymą, jas lygina ir rūpinasi odos drėgme. Hialurono rūgšties injekcijos ne tik stabdo senėjimo procesą, tačiau taip pat padeda atkurti veido kontūrus, mažina paakių įdubimus, padeda kovoti su randais. Taip pat hialuronas gali būti naudojamas lūpų kontūro suteikimui, apimties didinimui, putlinimui.

Biorevitalizacija

Galbūt šiek tiek mažiau žinoma procedūra – biorevitalizacija. Tai injekcinė, gilaus odos drėkinimo procedūra. Šios procedūros metu, į giluminius odos sluoksnius įleidžiama hialurono rūgštis, kuri kompensuoja šios medžiagos trūkumą odoje. Norint pasiekti maksimalų rezultatą, šią procedūrą reikėtų atlikti 3-4 kartus. Atlikus biorevitalizacijos procedūrų kursą, galėsite džiaugtis, nes odos būklė gerėja, oda stangrėja, tampa labiau elastinga, gyvybinga ir švytinti. Ši procedūra rekomenduojama norint atgaivinti odą. Procedūrą galima derinti ir su kitomis procedūromis, plačiau apie biorevitalizaciją, galite pasiskaityti čia: https://grozioakademija.lt/paslauga/biorevitalizacija.

Kiekviena, save mylinti moteris, nori kuo ilgiau išlikti jauna ir graži. Naujai atsiradusi raukšlelė, nuo kasdienių darbų pavargęs veidas, tikrai nepakelia nuotaikos. Odos priežiūra namų sąlygomis, reikalauja daug žinių ir laiko, o rezultatai, labai dažnai nedžiugina. Šiuolaikinės grožio procedūros atliekamos greitai, neskausmingai, o svarbiausia – veiksmingai. Skirkite laiko sau, palepinkite savo odą kokybiškomis, profesionalų suteiktomis procedūromis ir džiaukitės grįžtančia jaunyste.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia