Jaunųjų sportininkų kovos Šiauliuose ir Šakiuose

975
    0

10743614 983668704993574 1930643884 n

Jau įprasta, kad jaunieji Sporto centro auklėtiniai iš dvikovinių sporto šakų varžybų grįžta su medaliais. Spalio pabaiga ne išimtis. Jaunieji sportininkai iškovojo pergales varžybose Šiauliuose ir Šakiuose.

Šiauliuose vykusiame Lietuvos jaunių sambo čempionate dalyvavo virš 100 sportininkų iš Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Jurbarko, Rokiškio, Telšių, Šiaulių rajono ir Ukmergės.

10749441 983670734993371 51157950 n

Iš jaunųjų ukmergiškių geriausiai pasirodė Austėja Šidlauskaitė, Eva Alders, Tautvydas Vilčinskas. Šie trys sportininkai tapo čempionais. Čempionate sidabro medalius laimėjo Deimantė Sakalauskaitė, Martynas Dolgovas, Povilas Užtupys, Modestas Grigas, Matas Matvejevas. Bronzos medalius iškovojo Aironas Karpavičius, Rokas Rakauskas, Markas Tryčius. Šiuos sportininkus treniruoja Artūras Sakas, Eugenijus Simonaitis ir Rimantas Lenartavičius.

Spalio 28-29 dienomis Šakiuose vyko Lietuvos mokinių jaunučių ir jaunių dziudo pirmenybės. Pirmąją varžybų dieną kovojo jaunesni – 2000-2002 metų gimimo sportininkai. Čia geriausiai pasirodė Eitvidas Kazlauskas užėmęs antrą vietą. Austėja Šidlauskaitė iškovojo trečią vietą.

Sekančią pirmenybių dieną kovojo jauniai. Čia geriausiai pasirodė Ignas Lobinas. Jis susitiko su kitu ukmergiškiu Tautvydu Vilčinsku, iškovojo pergalę ir užėmė trečią vietą. Tautvydas Vilčinskas liko penktas. Titas Krištaponis ir Vaiva Butkutė pralaimėjo kovą dėl trečios vietos.

Sportininkus treniruoja Eugenijus Simonaitis ir Artūras Sakas.