Pradinis Sportas Kitas sportas Jaunių sambo pirmenybėse – 18 medalių

Jaunių sambo pirmenybėse – 18 medalių

2727
0

dsc_1848

Lapkričio 26 d. Ukmergės sporto centre vyko mokinių jaunių sambo pirmenybės. Šiose pirmenybėse kovojo sportininkai iš visos Lietuvos. Ukmergės sporto centrui atstovavo 25 sportininkai, iš jų 18 sportininkų iškovojo medalius.

Aukso medaliais pasipuošė Jonas Lobinas (35 kg.), Artūras Jakavičius (41 kg.), Rokas Rakauskas (49 kg.), Povilas Užtupys (62 kg.), Deimantė Jankauskaitė (41 kg.), Austėja Šidlauskaitė (53 kg.).

Pralaimėję finalines kovas II vietas iškovojo Rytis Kikutis (45 kg.), Emilis Putinauskas (49 kg.), Modestas Stakonas (57 kg.), Martynas Dolgovas (67 kg.), Akvilė Mulevičiūtė (57 kg.).

Treti liko Rokas Urbonas (32 kg.), Arlandas Tamošaitis (35 kg.), Markas Buteikis (41 kg.), Aironas Mačionis (38 kg.). Vigailas Perednikas (53 kg.), Kaparas Žaldosbekovas (49 kg.), Matas Matvejevas (+73 kg.).

Šiuos sportininkus treniruoja dziudo skyriaus sporto mokytojai Artūras Sakas, Eugenijus Simonaitis, Rimantas Lenartavičius.