Jau sužaistos pirmosios Nacionalinės moterų krepšinio lygos rungtynės

Prasidėjo antrasis Lietuvos nacionalinės moterų krepšinio lygos sezonas, kuriame Ukmergę atstovauja Ukmergės moterų krepšinio klubas.

Šiais metais lygoje dalyvauja aštuonios komandos: “LKC Kaunas”(Kaunas), „BC Tiketa“ (Vilnius), „Vilniaus KM-LKC” (Vilnius),  „Biržų SM – Biržų duona“ (Biržai), „Radviliškis“ (Radviliškis),  „Jonava“ (Jonava), „KK Patriotės“ (Kaunas) ir „Ukmergės MKK“ (Ukmergė).

Ukmergės MKK komandoje žaidžia jaunos ir perspektyvios sporto centro krepšininkės: Ema Kvietkauskaitė, Gerda Morkūnaitė, Eirūnė Gibavičiūtė, Kornelija Daunoravičiūtė, Simona Šnipaitytė, Gabija Karaliūtė, Gabrielė Grigaitė, Monika Ruzaitė, Aistė Šnipaitytė, Deimantė Ozarinskaitė, Greta Šliurpaitė, Judita Šmigelskaitė.

Komandos žaidimą sustiprino, baigusi studijas Vilniuje ir grįžusi į Ukmergę, Rimantė Amankavičiūtė. Taip pat komandai atstovauja Rūta Petronienė, Indrė Meliūnaitė ir Anželika Martikonienė, kuri užima ir antrojo trenerio pareigas.

Komandos trenerė Nijolė Vadapalienė.

Komandos tikslas – ugdyti jaunų sportininkių meistriškumą ir siekti kuo aukštesnių rezultatų. Dalyvavimas NMKL pirmenybėse jaunoms žaidėjoms yra terpė, kurioje jos semiasi patirties ir tobulėja, o varžantis su stipriomis priešininkėmis, grūdina net ir pralaimėjimai.

Šį sezoną komanda pradėjo dviem nesėkmėmis, kai buvo pralošta abiems Kauno komandoms – „LKC Kaunas” ir „KK Patriotės“. Pirmųjų rungtynių pradžioje Ukmergėje kelio traumą patyrė pagrindinis komandos centras Anželika Martikonienė, todėl komandai sunkiai sekėsi organizuoti žaidimą.

Lapkričio 7 d. Ukmergės MKK komanda jėgas išbandė su praeitų metų čempionėmis „Vilniaus KM-LKC” komanda. Ukmergės žaidėjos rungtynes pradėjo labai susikaupusios ir kovingai nusiteikusios. Pirmasis kėlinys laimėtas 17:5. Tačiau jau antrajame kėlinyje rezultatas ėmė tirpti ir krepšys atrodė lyg užrištas – pralaimėta 17:27. Negelbėjo ir ilgoji pertrauka – pralaimėta  15:21.

Paskutinis kėlinys buvo lyg išbandymas komandai ir po didelių pastangų, taiklių Eirūnės Gibavičiūtės (12 taškų), Gerdos Morkūnaitės (11) tritaškių bei Rimantės Amankavičiūtės (22) drąsių prasiveržimų, komandai pavyko išplėšti labai svarbią pergalę 66:63.

NMKL pirmenybės dar tik prasidėjo ir komandos laukia dar daug išbandymų.

Sekančios rungtynės vyks Jonavoje lapkričio 17 d., o lapkričio 21 d. Ukmergės MKK komanda jėgas išbandys su „Biržų SM – Biržų duona“ (18.30 „Šilo“ mokyklos sporto salėje, Ukmergėje). Detalesnę informaciją apie Nacionalinę moterų krepšinio lygą galima rasti tinklapyje: www.nmkl.lt. Žaidžiant savo salėje labai svarbi žiūrovų pagalba, todėl kviečiame visus į krepšinio šventę.