Įvyko tradicinis Kalėdinis šeimų futbolo turnyras

1265
    0

DSC 0121

Prieš pat šventes, gruodžio 21 d., Ukmergėje ir Šventutėje įvyko tradicinis Kalėdinis šeimų futbolo turnyras.

Džiugu paminėti, kad šis turnyras buvo jubiliejinis – dešimtasis. Šiais metais dalyvavo net 14 šeimų. Visos komandos burtų keliu buvo suskirstytos į 4 pogrupius.

DSC 0034

Į A pogrupį papuolė Ališauskų, Bložių, Šulinskų ir Jackų šeimos. Visas 3 pergales pogrupyje iškovojo Ališauskai iš Ukmergės. Antroje vietoje liko Jackai. Šios komandos ir pateko į ketvirtfinalį.

B pogrupyje buvo stipriausi Vitkauskai iš Trakų, ir Civilkos iš Vilniaus.

C pogrupyje Juozaičiai iš Radviliškio ir Viktoravičiai iš Šiaulių.

D pogrupyje Adamavičiai iš Ukmergės ir Buzevičiai iš Kauno.

DSC 0040

Pogrupyje I ir II vietas iškovojusios šeimos žaidė ketvirtfinalyje. O III-IV vietas užėmusios šeimos kovojo dėl 9-14 vietų. Po burtų traukimo, ketvirtfinalyje susitiko Ališauskai su Civilkais, Vitkauskai su Buzevičiais, Juozaičiai su Jackais ir Adamavičiai su Viktoravičiais.

Nugalėtojai žaidė pusfinalio rungtynėse. Pirmosiose pusfinalio rungtynėse susitiko Viktoravičiai ir Ališauskai, kuriose po įtemptų rungtynių pergalę šventė Viktoravičiai (2:1). Antroje kovoje tokiu pačiu rezultatu (2:1) pranašesni buvo Buzevičiai.

Dėl 3 vietos kovojo Ališauskai su Juozaičiais ir rezultatu 3:1 Juozaičiai iškovojo bronzos medalius.

Finale susitiko Viktoravičiai ir Buzevičiai. Rezultatu 3:2 aukso medalius iškovojo Viktoravičių šeima.

Šeimos nugalėtojos buvo apdovanotos rėmėjų prizais: taurėmis, medaliais, diplomais, „Hummel“ sportinėmis aprangomis bei kitų rėmėjų įsteigtais prizais. Taip pat apdovanoti 1-6 vietų geriausi žaidėjai moterų ir vyrų tarpe, taip pat turnyro metu apdovanotas Vidiškių seniūnijos sportininkų dešimtukas.

Seimo nario Kazio Grybausko iniciatyva buvo įsteigtas apdovanojimas geriausiai Ukmergės rajoną atstovavusiai šeimai. Šis apdovanojimas skirtas Ališauskų šeimai.