Pradinis Sportas Kitas sportas Iš Vilniaus miesto atviro grappling čempionato – su medaliais

Iš Vilniaus miesto atviro grappling čempionato – su medaliais

1709
0
12642828 1141108212581119 2525335839236443671 n

Sausio 23 dieną vyko Vilniaus miesto atviras grappling čempionatas, kuriame dalyvavo devyni Ukmergės dziudo klubo sportininkai. Šeši iš jų grįžo su medaliais įvairiose amžiaus grupėse. Turnyro akimirkas bus galima išvysti per SPORT 1 televiziją.

Geriausiai sekėsi U-19 amžiaus grupėje Deividui Giliui (svor. kat. iki 84 kg) ir Ernestui Sakui. (svor. kat. iki 60 kg)
Deividui teko kovoti tris kovas, Ernestui – dvi. Laimėję visas kovas, Deividas ir Ernestas pasipuošė pirmosios vietos medaliais ir iškovojo čempiono vardą.

Antrąsias vietas U-19 amžiaus grupėje iškovojo Aivaras Simonaitis(svor. kat. iki 76 kg.) ir Paulius Keraitis. (svor. kat. iki 80 kg)
Kovą dėl išėjimo į finalą Aivaras laimėjo smaugimo veiksmu, o finalinėje kovoje po pratęsimo, teisėjų sprendimu pergalė atiteko vilniškiui. Paulius Keraitis kovojo finale iki dviejų pergalių, rezultatu 0:2 teko pripažinti vilniškio pranašumą.

Trečiąsias vietas iškovojo U-13 amžiaus grupėje Martynas Dolgovas (svor. kat. virš 52 kg) ir suaugusiųjų pradedančiųjų grupėje Marius Labunskas. (svor. kat. iki 76 kg) Tiek Martynas, tiek Marius laimėjo pirmąsias kovas. Pralaimėję kovas dėl išėjimo į finalą grūmėsi dėl trečiųjų vietų, kur ukmergiškiai įrodė savo pranašumą ir iškovojo trečiąsias vietas.

Šiuos sportininkus treniruoja dziudo sporto mokytojai Artūras Sakas ir Eugenijus Simonaitis.