Pradinis Sportas Stalo žaidimai Iš šachmatų turnyro ,,Suvalkijos pavasaris -2016″ – su pergalėmis

Iš šachmatų turnyro ,,Suvalkijos pavasaris -2016″ – su pergalėmis

2625
0
20160423 150208

Balandžio 23 d. Vilkaviškyje vyko tradicinis vaikų greitųjų šachmatų turnyras ,,Suvalkijos pavasaris -2016“ . Kaip ir kasmet į turnyrą suvažiavo gausus būrys šachmatininkų iš visos Lietuvos, net 157 vaikai  nuo 5 iki 15 metų.

Mažiausiųjų turnyre iki septynerių metų, varžėsi 30 šachmatininkų. Užtikrintai pirmą vietą tarp mergaičių iškovojo Viltė Viktorija Kavaliauskaitė. Ukmergiškiai berniukai Benas Krikštsponis ir Aidas Jasiulionis pasidalino 6-7 vietas, Meiras Lyderis užemė 11 vietą ir Augustas Jakubauskas -18 vietą.
Net 56 šachmatininkai kovojo vaikų iki 9 metų grupėje. Ugnė Šniuikaitė  iškovojo penkias pergales iš  septynių galimų ir užemė pirmąją vietą mergaičių grupėje. Agnė Mickūnaitė su trimis pergalėmis liko šeštoje vietoje.

Visi dalyvavę vaikai buvo apdovanoti dalyvio diplomais ir dovanėlėmis.