Iš Pasaulio taurės varžybų parsivežtas sidabras

1077
    0

Ryga-2

Kylantį sporto klubo „Vilkas“ kovotojų meistriškumą įrodo vis svaresnės pergalės įvairiuose tarptautiniuose turnyruose. Tai parodė jubiliejinės 20-osios Pasaulio WAKO kikbokso taurės varžybų rezultatai Szegedo mieste Vengrijoje.

Į šį turnyrą atvyko 1140 kovotojų iš 25 valstybių. Lietuvą Pasaulio taurės varžybose atstovavo 7 žmonės – treneris, teisėjas ir 5 sportininkai. Tarp jų buvo ir 2 ukmergiškiai – Erlandas Kaminskij ir Lukas Jablonskas.

Vengrija-3

E. Kaminskij atrankinėje kovoje pralaimėjo Moldovos sportininkui. Pastarasis vėliau tapo pasaulio taurės savininku. Geriau sekėsi L. Jablonskui. Dėl palankių burtų jis pusfinalyje susitiko su vengru, pernai metų pasaulio čempionu. Kova buvo labai sunki, tik per paskutines 15-20 sekundžių ukmergiškis išplėšė pergalę. Teisėju sprendimu jis nugalėjo 2:1 ir pateko į finalą. Finale jam teko kautis jau traumuotam – stipriai sumušta nosimi ir traumuota kaire ranka. Trauma „Vilko“ kovotojui neleido pasireikšti visa jėga – jis negalėjo smūgiuoti kaire ranka. Todėl finale taškais pralaimėjo pajėgiam kovotojui iš Baltarusijos.

Vengrija-2

Klubo treneris Vadim Zelev viliasi, kad rugsėjo mėnesį vyksiančiame pasaulio čempionate sportininkas vėl susitiks su Baltarusijos kovotoju ir parodys kaip galima kovoti pilnu pajėgumu. Tobulėjimą V. Zelev įvardino iškovotais medaliais. Klubo „Vilkas“ sportininkai rugsėjo mėnesį iš Europos čempionato parvežė bronzos medalį, neseniai iš pasaulio taurės varžybų – sidabrą. „Manau, kad iš pasaulio čempionato reikia parvežti auksą“, – šypteli treneris.

Vengrija

Pasaulio taurės varžybos, V. Zelev teigimu, buvo labai gerai organizuotos. Vaikinai tarpuose tarp kovų galėjo apžiūrėti miestą, stebėti jubiliejinę vyno šventę. Treneris pasakojo, kad į šią, net 10 dienų vykstančią šventę suvažiuoja kolektyvai iš įvairių Europos šalių.

Grižus iš Vengrijos klubo „Vilkas“ sportininkų laukė išvyka į Latviją. Jos sostinėje Rygoje vyko Baltijos šalių kikbokso taurė. Ukmergiškių klubą atstovavo Hasan Khalilov. Jis finale, teisėju sprendimu, nugalėjo sportininką iš Latvijos ir tapo Baltijos šalių K1 taurės nugalėtoju.