Pradinis Sportas Kitas sportas Iš Europos jaunių ir jaunimo sambo čempionato – sidabro medalis

Iš Europos jaunių ir jaunimo sambo čempionato – sidabro medalis

1496
0
DSC 1431 copy

2016 m. balandžio 6-12 dienomis Tulūzoje (Prancūzija) vyko jaunių ir jaunimo Europos sambo čempionatas.

Lietuvos jaunių sambo rinktinei atstovavo 3 Ukmergės sporto centro auklėtiniai: Greta Folmer, Arūnas Lukoševičius, Ernestas Sakas bei sporto mokytojas Artūras Sakas.

DSC 1412

Geriausiai sekėsi Gretai Folmer svorio kategorijoje iki 70 kg, kuri dėl išėjimo į finalą rezultatu 5:1 įveikė Ispanijos atstovę.
Finale susitiko su Baltarusijos atstove ir vesdama kovą, padariusi klaidą parteryje iškovojo Europos jaunių sambo čempionato sidabro medalį.
Pralaimėjęs kovą dėl III vietos Armėnijos sportininkui – Arūnas Lukoševičius svorio kategorijoje iki 65 kg liko penktas.
Ernestas Sakas svorio kategorijoje iki 60 kg pralaimėjęs kovą Azerbaidžano atstovui liko septintoje vietoje.