Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Įmonė Rėkyva – kuo ji yra ypatinga ir ką reikėtų apie ją...

Įmonė Rėkyva – kuo ji yra ypatinga ir ką reikėtų apie ją žinoti?

1416
0

Mūsų šiandieniniame pasaulyje kasdien vis didesnę prasmę įgyja gamtos saugojimas. Kasdien daugelis įmonių dėl savo gamybos procesų labai stipriai teršia aplinką, o tai galiausiai priveda prie įvairių stichinių nelaimių ir pokyčių gamtoje. Žmonės kuo toliau, tuo labiau stengiasi prisidėti prie gamtos tausojimo, nes yra susirūpinę dėl įvairių žemės drebėjimų, ugnikalnių išsiveržimo ir globalinio klimato atšilimo. Galime tik džiaugtis ir didžiuotis tuo, kad Lietuvoje yra tokių įmonių, kurios stengiasi prisidėti prie aplinkos saugojimo. Viena tokių yra įmonė Rėkyva.

Įmonė Rėkyva rūpinasi tuo, kad ūkininkai, sodininkai ir daržininkai visoje Lietuvoje turėtų tik aukščiausios kokybės ir tik visus pagrindinius standartus atitinkančius durpių produktus. Svarbu pabrėžti, kad ši įmonė ne tik yra socialiai atsakinga, bet ir gali pasigirti tuo, kad ko gero yra viena didžiausių Lietuvoje, užsiimančių būtent durpių produktais ir substratais. Rėkyvos darbuotojai gamina daugiau nei tūkstantį skirtingų produktų ūkininkams visoje Lietuvoje.

Įmonė Rėkyva savo paslaugas pagrinde teikia tik profesionaliems sodininkams ir daržininkams, kurių pagrindinė veikla yra būtent tokio tipo ūkininkavimas. Svarbu pabrėžti, kad šios įmonės darbuotojai turi labai doras vertybes ir kiekvieną dieną stengiasi daryti viską, kad ne tik suteiktų savo pirkėjams kokybiškus produktus, bet ir prisidėtų prie gamtos saugojimo.

https://www.rekyva.eu/

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia