Geriausiai sekėsi krepšininkams

1297
    0
    Savaitgalį Šalčininkuose vyko Vilniaus apskrities seniūnijų sporto žaidynės, kuriose dalyvavo aštuonių savivaldybių komandos. Į renginį susirinko virš 300 sportininkų. Dalyviai rungtyniavo krepšinio 3×3, tinklinio 3×3, futbolo 7×7 aikštelėse, žaidė šachmatais, šaškėmis, stalo tenisą, varžėsi smiginio rungtyje. Ukmergės savivaldybę atstovavo 40 sportininkų. Geriausiai sekėsi krepšininkams. Pabaisko seniūnijos merginų komanda Lina Amankavičiūtė, Rimantė Amankavičiūtė ir Karolina Pacaitytė iškovojo nugalėtojų taurę. Merginų pavyzdžiu pasekė ir ukmergiškiai vaikinai. Paulius Šermukšnis, Vitalijus Širokinas ir Karolis Chadatavičius iškovojo pirmąją vietą. O Karolis Chadatavičius buvo pripažintas geriausiu turnyro krepšininku. Nuo jaunimo neatsiliko ir senjorai. Vyrų komanda Artūras Rabašauskas, Algimantas Matiukas ir Gintaras Markevičius tapo nugalėtojais. Trečiąsias vieta laimėjo  šachmatininkai Virginija Savickienė, Edmundas Pupelis, Mindaugas Jasiūnas ir tinklininkės Eglė Morkūnaitė, Evelina Matiukaite ir Lauryna Banevičiūtė. Smiginio rungtyje asmeninėje įskaitoje Rimantas Lenartavičius iškovojo trečiąją vietą. Penkti liko tinklininkai, futbolininkai, stalo tenisininkai ir šaškininkai. Susumavus rezultatus, komandinėje įskaitoje pirmąją vietą iškovojo Elektrėnų savivaldybės atstovai, antri Šalčininkiečiai, treti Ukmergės savivaldybės sportininkai. Rugsėjo 12 d. Birštone vyks finalinės Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės, kuriose dalyvaus trys Ukmergės krepšinio komandos Vilniaus apskrities varžybų nugalėtojos.