Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Geras autoservisas Panevėžyje ir puikios taisymo kainos

Geras autoservisas Panevėžyje ir puikios taisymo kainos

866
0

Reikalingas geras autoservisas Panevėžyje, kuriame teikiamos automobilių ir kitų transporto priemonių remonto paslaugos prieinamomis kainomis? Kaip tik apie tokį sužinosite toliau skaitydami šį straipsnį! Taip pat atrasite platų auto remonto paslaugų asortimentą Panevėžio mieste ir paslaugius, darbui atsidavusius mechanikus.

Remonto paslaugos įvairiais atvejais

Visai nesvarbu, su kokiais gedimais susiduriate – remonto specialistai atskubės į pagalbą kone visais atvejais. Ar tai būtų problemos su ratais, ar su sankaba ir važiuokle, ar kompiuterine įranga – kiekvienu atveju klientas gaus skubią, sau reikalingą pagalbą. Net jeigu dėl kokio nors gedimo užstrigote kelyje, galėsite išsikviesti pagalbą ir lengvai pasiekti artimiausią autoservisą.

Panevėžyje įsikūrusiame autoservise teikiamos šios paslaugos:

 • ratų balansavimas-montavimas;
 • padangų keitimas;
 • sankabos remontas;
 • tepalų keitimas;
 • kompiuterinė diagnostika;
 • važiuoklės remontas;
 • variklių remontas;
 • stabdžių sistemos remontas;
 • automobilio turbinų remontas;
 • kitos būtinosios paslaugos;
 • skubi pagalba kelyje;
 • automobilių nuoma.

Visus remonto darbus atlieka patyrę mechanikai, daug metų dirbantys su įvairiais transporto priemonių gedimais. Taisomi ne tik lengvieji automobiliai, bet ir mikroautobusai, motociklai, kitos transporto priemonės pagal poreikį. Visiems darbams suteikiama garantija.

Dar daugiau patogumų tvarkant automobilį

Jeigu norite gauti vizitą į autoservisą bei eilės ir dar patogiau – sudarykite įmonės sutartį su autoservisu. Šitaip tapsite nuolatiniais klientais, kuriems suteikiamos papildomos privilegijos. Įmonių automobiliai aptarnaujami daug greičiau ir patogiau. Sudarę sutartį Jūs galėsite naudotis specialia lojalumo programa ir taikomomis nuolaidomis, patogiai atsiskaityti su galimybe atidėti išlaidas už paslaugas dalimis ir daug daugiau!

Daugiau nebereikės vargti vežant automobilį į autoservisą, nes lojaliausiems klientams Panevėžio mieste teikiamos paslaugos „nuo durų iki durų“, taip pat bus pasirūpinta automobilio švara ir plovimu. Visa tai sukurta tam, kad ištikimiausi autoserviso klientai galėtų mėgautis papildomais patogumais, kurių yra verti.

Pagalba kelyje ir automobilių nuoma

Panevėžyje esantis autoservisas rūpinasi ne tik automobilių remontu, bet ir jų nuoma bei technine pagalba kelyje. Atvejų pasitaiko visokių ir niekada negali žinoti, koks ištiks gedimas – tokiu atveju autoserviso specialistai atskubės Jums į pagalbą. Pakaitinių automobilių pasirinkimas tuo tarpu yra labai platus ir pritaikytas pagal skirtingus vairuotojų poreikius.

Pasirūpinkite savo automobiliu, kad jame nebebūtų jokių gedimų ir galėtumėte važiuoti saugiai, patikimai, nepriekaištingai! Kone visus remonto darbus rasite vienoje vietoje, Panevėžio mieste įsikūrusiame autoservise.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia