Pradinis Kultūra Renginiai „Gėda, gėda, namo, namo” – ukmergiškiai nepanoro kalbėtis su politikais (video)

„Gėda, gėda, namo, namo” – ukmergiškiai nepanoro kalbėtis su politikais (video)

3530
2

„Partnerystė užtikrina lygias teises“,- sako Tomas Vytautas Raskevičius. „Galimybių pasas atnešė daugiau naudos nei žalos“,- sako Matas Maldeikis. Nepritariantys ar tiesiog norintys padiskutuoti tais klausimais, trečiadienį, žurnalisto Andriaus Tapino (Laisvės TV) buvo kviečiami prie Ukmergės kultūros centro diskusijai.

Ši diskusija buvo skirta skatinti dialogą tarp valdžios ir visuomenės, bet panašu, kad ukmergiškiai nepanoro diskutuoti ir vos pasirodžius A. Tapinui, pasigirdo audringi šaukiniai: „Namo, namo, gėda, gėda”.

Tiesa, politikai T. Raskevičius ir M. Maldeikis neliko sėdėti tuščiomis ir namo iš karto neišvažiavo. Keletas žmonių visgi sėdo pasikalbėti. Tuo tarpu žurnalistas A. Tapinas bendravo su žmonėmis minioje.

Draugiškiausiai ukmergiškių sutiktas tik Antanas Kandrotas (visų labiau žinomas slapyvardžiu Celofanas).  Minioje buvo girdėti kaip žmonės kalbėjo, kad atėjo į susitikimą tik dėlto, kad išgirdo, kad čia atvyks ir A. Kandrotas.

Politikų ir žmonių saugumą užtikrino itin gausios policijos pajėgos, kurios ne tik stebėjo kas vyksta aplinkui, bet ir filmavo bei fotografavo visą renginį.

Akimirkos iš renginio video reportaže:

 

 

 

2 KOMENTARAI

  1. klausimas kodėl jus rašot neturėdami pilnos info pvz čia „ukmergiškiai nepanoro diskutuoti”, nes kiek žinau galimai iš kitu miestu buvo daugiau žmoniu negu iš ukmergės

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia