Pradinis Kultūra Renginiai Galiūnai demonstravo žmogaus jėgos galimybes

Galiūnai demonstravo žmogaus jėgos galimybes

2645
0

Ukmergės miesto šventės antroji diena buvo sportiška. Jau nuo pat ryto aikštė priešais Kultūros centrą buvo ruošiama stiprių Lietuvos vyrui sutikimui ir jų jėgos galimybių pademonstravimui.

Į Ukmergės miesto šventės galiūnų varžybas dalyvauti užsiregistravo 11 Lietuvos jėgos sporto šakų asociacijos sportininkų. Vyrai atvyko iš įvairių Lietuvos miestų: Vilniaus, Pakruojo, Šakių, Marijampolės…

Galiūnų varžybos Ukmergėje rengiamos jau ne pirmi metai, tačiau šios buvo pirmosios, kuomet dalyvavo profesionalai. Anot Lietuvos jėgos sporto šakų asociacijos prezidento Artūro Urbonavičiaus, varžybos buvo tikrai sunkios, jose netrūko aršios kovos ir intrigos.

Vidudienio saulės kaitra alino ir pareikalavo daug daugiau jėgų ir ištvermės ne tik iš sportininkų, bet ir iš žiūrovų. Pastarieji ieškojo šešėlių ir po truputį traukdavosi į pavėsį. Jau pati varžybų pradžia nesėkminga Mariui Jančiukui. “Lagaminų nešimo“ rungtyje jam įtrūko rankos dilbio raištis, tad iš aikštelės teko skubėti į ligoninę.

Vyrai varžėsi penkiose rungtyse. Kėlimo estafetės metu teko pakelti 75 kg hantėlį ir 120 kg štangą geriausiai sekėsi Mantui Virbickui. Po „Lagaminų nešimo“ rungties ėmė aiškėti varžybų favoritai, o po trečios rungties – “Laikrodžio” nešimo – išaiškėjo ir lyderis – Andrius Jokūbaitis. Kas dar taps prizininkais buvo neaišku iki pat varžybų pabaigos. Mat apylygiai taškų surinkdavo Saulius Stikas, Mantas Virbickas ir Gilbertas Tamulevičius.

Rentinio atkėlimo rungtis ir estafetė buvo paskutiniai jėgų išbandymai.

Pirmąją vietą iškovojo sportininkas iš Šakių – Audrius Jokūbaitis. Jis stipriai išsiskyrė iš varžybų dalyvių ir bendroje rungčių įskaitoje surinko 49,5 taško. Antrosios vietos laimėtojas Saulius Stikas surinko 44,5 taško. Mantas Virbickas, laimėjęs trečią vietą, – 39,5 taško. Ketvirtos vietos laimėtojas Gilbertas Tamulevičius nuo jo atsiliko tik 1 tašku.

Asta Krogertienė

Pirmąją vietą iškovojo sportininkas iš Šakių – Audrius Jokūbaitis

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia