Pradinis Gyvenimas Patarimai Funkcionalumas ir estetika: 4 idėjos, kaip dekoruoti prieškambarį

Funkcionalumas ir estetika: 4 idėjos, kaip dekoruoti prieškambarį

542
0

Galbūt niekada neteko susimąstyti, tačiau prieškambaris – be galo svarbi erdvė, kadangi ji sukuria pirmąjį įspūdį apie namus. Būtent dėl to reikėtų pasirūpinti, jog kiekvienas, peržengęs jūsų namų slenkstį, jaustųsi maloniai ir būtų apsuptas jaukios, šiltos atmosferos. Kad visa tai būtų bent kiek lengviau ir paprasčiau pasiekti, šiame straipsnyje pateiksime keletą idėjų, kaip dekoruoti prieškambarį, norint suderinti funkcionalumą ir estetiką. 

Vieta daiktams susidėti

Planuojant prieškambario kambario dekorą, viena iš pagrindinių užduočių – pasirūpinti vieta daiktams susidėti. Ne paslaptis, jog ne vietoje esantys įvairūs daiktai: viršutiniai drabužiai, batai, galvos apdangalai ir kiti aksesuarai, neatrodo tvarkingai ir erdvei tikrai neprideda papildomo grožio. Priklausomai nuo jūsų norų bei nuo to, kiek žmonių gyvena namuose, galite pasirūpinti tokiais prieškambario baldais kaip lentyna, spinta, komoda, specialia batų dėže ar kabykla. Turėkite omenyje, jog neretai praverčia vieta ir įvairiems smulkiems daiktams pasidėti, pavyzdžiui, raktams ar pirštinėms, tad skirkite vieną lentyną būtent jiems. Jei norite pamatyti visą prieškambario baldų asortimentą, užsukite į šią nuorodą – https://www.dubingiai.lt/baldai/prieskambario-baldai/

Veidrodis  – kad, išeidami, galėtumėte įsivertinti, kaip atrodote

Daugelis prieškambario neįsivaizduoja be veidrodžio. Tai – ne tik gražus dekoro elementas, galintis į patalpą įnešti daugiau šviesos ir erdvės, bet ir priemonė, padėsianti įvertinti savo išvaizdą, prieš išeinant iš namų. Veidrodžių gali būti pačių įvairiausių: nuo nedidelių, puoštų įspūdingais rėmais iki didelių, minimalistinio dizaino. Pasirinkimas – išties platus, tad kiekvienas nesunkiai išsirinks sau geriausiai tinkantį variantą. 

Maksimaliam patogumui užtikrinti – prieškambario suoliukas ar pufas

Vieta, kur galėtumėte prisėsti, yra būtina, siekiant užtikrinti maksimalų komfortą prieškambaryje. Specialiai šiai patalpai pritaikytas suoliukas ar pufas itin pasitarnaus tada, kai norėsite nusiauti ar apsiauti batus. Jei svarstote, kurį iš šių baldų rinktis, tai priklauso tik nuo to, kiek nepanaudotos erdvės turite. Suoliukas bus idealus pasirinkimas didesniam prieškambariui, o pufas – mažesniam. Bet kuriuo atveju galima rasti itin estetiškai atrodančių, elegantiškų šio tipo prieškambario baldų, jūsų namams suteikiančių papildomo komforto. 

Kilimas, erdvei suteikiantis jaukumo

Dar vienas elementas, kurio nereikėtų pamiršti, dekoruojant prieškambarį – kilimas. Nors pagrindinė jo funkcija – į erdvę įnešti daugiau jaukumo ir šilumos, ji tikrai nėra vienintelė priežastis, dėl ko kilimą vertėtų įsigyti. Be viso to, šis dekoro elementas sumažina aidą patalpoje, apsaugo grindis, kai grįžtate namo nešvariais batais, ir pačius jus nuo rizikos paslysti, kai avalynės padas dėl lietaus ar sniego yra šlapias. Visgi, jei manote, jog tai – nepraktiškas dekoro elementas prieškambaryje, ant kurio matysis visos dėmės, yra išeitis, kaip galite viso to išvengti – rinkitės tamsios spalvos ar margą kilimą. 

Taigi, vadovaudamiesi šiais patarimais, prieškambario erdvėje nesunkiai suderinsite estetiką ir funkcionalumą. Nieko nelaukite, imkitės darbo ir įsitikinkite tuo patys!

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia