FK „Seimas” – mažojo futbolo turnyro čempionai, Ukmergės SC komandai – antroji vieta

1096
    0

i_spauda_5

2011 m. kovo 12 d. (šeštadienį) Šventupėje vyko Respublikinis tradicinis mažojo futbolo turnyras, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Šiame turnyre dalyvavo 4 komandos: FK „Seimas“, UAB „Likmerė“, Vidiškių sen. „Rečionys“ ir Ukmergės sporto centro komanda.

FK „Seimas“ komanda nugalėjusi UAB „Likmerė“ rezultatu 12:4, Vidiškių sen. „Rečionys“ komandą 6:2 ir Ukmergės SC komandą 2:1 tapo šio turnyro čempionais.

FK „Seimas“ sudėtyje žaidė: Juozas Olekas, Arvydas Anušauskas, Mindaugas Bastys, Andžej Rudzianec, Andžej Ščepakov, Artūras Augustinas ir Saulius Skorupskas.

Antrąją vietą iškovojo Ukmergės sporto centro komanda, trečioje vietoje Vidiškių sen. „Rečionys“ ir ketvirti liko UAB „Likmerė“ komandos futbolininkai.

Geriausiais šio turnyro komandų žaidėjais pripažinti: Tadas Kasmauskis (UAB „Likmerė“), Saulius Skorupskas (FK „Seimas“), Sonata Vanagaitė (Ukmergės SC) ir Ramūnas Šišlauskas (Vidiškių sen. „Rečionys“).

Turnyro metu buvo renkami ir geriausi pozicijų žaidėjai. Geriausio vartininko apdovanojimą pelnė Ukmergės SC vartininkė Greta Kaselytė, geriausiu gynėju pripažintas Dainius Sakalauskas (Vidiškių sen. „Rečionys“) geriausias turnyro puolėjas – Juozas Olekas ir rezultatyviausias žaidėjas – Mindaugas Bastys (FK „Seimas“). Specialus prizas įteiktas ir turnyro teisėjui Tomui Gaidamavičiui.

Ukmergės rajono savivaldybės tarybos nariai Kazys Grybauskas, Arūnas Dudėnas, Vidiškių seniūnijos seniūnas Virgilijus Štaras džiaugėsi jau 8 metus organizuojamu turnyru ir padėkos žodžius tarė turnyro dalyviams bei visiems padėjusiems organizuoti šią tradicinę futbolo šventę.