Pradinis Kultūra Renginiai Enduro Rally FEST „Ukmergė” II etape dalyviai išbandė save įvairiuose iššūkiuose

Enduro Rally FEST „Ukmergė” II etape dalyviai išbandė save įvairiuose iššūkiuose

464
0
Enduro Rally FEST Ukmergės antrą etapą globojo ne tik Ukmergės rajono savivaldybė, bet ir kažkas aukštesnio. Saulėtas oras, šonu apeinantys lietaus debesys ir miesto gyventojų geranoriškas dėmesys. 100 enduro bendruomenės narių trijose klasėse įveikė nuo 140 iki 210 km ilgio maršrutą bei išbandė įvairiuose iššūkiuose, kaip orientavimosi, greičio bei slalomo.
Dalyvių iškilmingam startui nuotaiką formavo pasaulio rekordininkas, motoakrobatas Šarūnas Kezys.
motoakrobatas Šarūnas Kezys
Enduro Rally FEST – tai šiandienines tendencijas labiausiai atitinkantis pramoginis renginys, kuriame persipins ištvermė su iššūkiais. Orientuotas į plačiausią enduro bendruomenę, pageidaujančią daugiau turinio ir skonio, išgauto iš paties enduro.
Enduro Lithuania viena iš pirmųjų pradėjo organizuoti plačiajai enduro bei keturračių bendruomenėms įvairaus pobūdžio renginius, varžybas bei treniruočių stovyklas. Dar 2007 metais startavo šiuo metu didžiausiomis Pabaltijo šalyse tituluojamos bekelės varžybos – “Enduro rally” (ankstesnis pavadinimas – “Ištvermės ralis”). Šios varžybos gavo daugybę titulų dėl jų populiarumo ir dalyvių gausos. Paskutiniaisiais metais dalyvių skaičius viršija net 300, tad jau daug metų jos įvardijamas kaip pačios didžiausios enduro varžybos Lietuvoje.
Kviečiame į trečią etapą Enduro Rally FEST „Zarasai” rugsėjo 21 dieną. Tai paskutinis ir didžiausias renginys iš Enduro Rally FESTų. Registracija jau paleista.
Pirmieji užsiregistravę startuoja anksčiausiai! https://endurolithuania.com/registracija-fest
Nuotraukos Giedrė Ko

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia