Čempionais tapo „Gaisrinės“ komanda

1276
    0
    sales_futbolas_013
    Sporto centro stadione baigėsi mėnesį trukęs rajono salės futbolo čempionatas. Sausio 16 dieną prasidėjusiame čempionate dalyvauti panoro 9 komandos. Varžybos vyko dviem ratais. Pirmame – visos komandos susitiko tarpusavyje, antrame – keturios geriausios komandos susitiko pusfinalyje ir finale.

Vasario 15 vykusiose finalinėse varžybose paaiškėjo čempionato nugalėtojai. Išrinkti geriausi finalinio ketverto žaidėjai.

Šių metų čempionais tapo „Gaisrinės“ komanda. Ji rezultatu 4:0 nugalėjo „Veteranus“. Trečią vietą iškovojo „Euro-5“ komanda. Ketvirti – FKK „Spartakas“. Jie komandai „Euro-5“ kovoje dėl trečios vietos pralaimėjo 5:3.

Geriausiais žaidėjais pripažinti: „Veteranų“ atstovas Egidijus Civilka, „Gaisrinės“ – Ovidijus Verbickas, „Euro-5“ – Tautvydas Alijošius, FKK „Spartakas“ – Tomas Aliubavičius.

Pernykščiai čempionai – „Jaunystės“ komanda šiais metais užėmė tik šeštą vietą. Šiemečiai čempionai „Gaisrinė“ pernai metais užėmė tik 5 vietą.

Pirmame rate „Gaisrinė“ ir „Veteranai“ sužaidė lygiosiomis – 5:5. Komanda „East-17“ pirmame rate laimėjo tik vienerias rungtynes prie „Sporto centro – 2“ komandą. Pastaroji nelaimėjo nė vienų rungtynių. Joje žaidė jaunučiais Sporto centro auklėtiniai.