Pradinis Verslas Ukmergės verslas E&A parduotuvė – Jūsų stiliaus namai

E&A parduotuvė – Jūsų stiliaus namai

5613
0

img_4291E&A drabužių parduotuvė Ukmergėje sėkmingai dirba jau devintus metus. Šios išskirtinės parduotuvės dėka Ukmergės moterys ir vyrai gali jaustis madingi ir stilingi. Įmonės sėkmės raktas – tai profesionalūs darbuotojai bei stilingos, dažnai atnaujinamos kolekcijos. E&A darbuotojas – tai ne įprastas pardavėjas, o išsilavinusi, profesionali, veržli ir originali asmenybė. Parduotuvių tinklo vadovai pasakoja, jog visos parduotuvių darbuotojos yra klientų įvaizdžio kūrėjos. Nuolatiniai klientai patvirtintų, jog šioje drabužių parduotuvėje jiems skiriamas maksimalus dėmesys. Kiekvienas darbuotojas siekia ne tik parduoti klientui reikiamą drabužį, tačiau visada parenka figūrai tinkančius bei charakterį, gyvenimo būdą atspindinčius drabužius.

Naujos kolekcijos į parduotuvę atkeliauja kas dvi savaites itin mažais kiekiais, o gerą kainą užtikrina kruopščiai atrenkami išskirtiniai drabužių kūrėjai iš Italijos, Prancūzijos ir Skandinavijos šalių. Minimi Europos regionai pasirenkami neatsitiktinai: kiekvienas, besidomintis mada, puikiai žino, kad Italija, Prancūzija ir Skandinavijos šalys yra tikrosios mados lopšys.

Tam, kad klientas turėtų pačią geriausią patirtį, E&A parduotuvėje atlikta renovacija. Po jos E&A tapo tikrais stiliaus namais, kuriuose dirba profesionalūs darbuotojai, kolekcijos atitinka naujausias mados tendencijas, o aplinka tapo nepriekaištingai stilinga.

eaŠiuo metu E&A parduotuvėje Ukmergėje jau galite rasti ką tik atkeliavusią naują rudens kolekciją. Čia pamatysite kiekvieną rudenį aktualias spalvas – chaki, žalią, burgundiško vyno, juodą bei pilką. Nepamirškite viso šio kolorito papildyti šiemet madingiausiu pelenų rožės atspalviu!

Skandinaviškas drabužių mados ženklas „Vila“, kurį rasite mūsų parduotuvėje, sekdamas 2016-ųjų rudens mados tendencijomis, siūlo derinti gotišką romantiką su griežtumu. Odinis pieštuko formos sijonas bei nėriniuota palaidinė – puikiausiai tai atskleidžiantis derinys. Prie jo rinkitės vieną iš daugelio patogiųjų „Vila“ megztukų ar kardiganų. Juk ruduo jau grasina šaltuku!

Bene aktualiausias šio sezono klausimas – kokį paltą rinktis? Tas pats „Vila“ prekinis ženklas siūlo rinktis net iš kelių klasikinio palto variacijų su odos detalėmis. Tai tarsi užuomina į griežtumą, kuris suteikia pasitikėjimo savimi.

Neseniai E&A parduotuvė sulaukė naujo šeimos nario – prekinio ženklo „Only“. Pastarasis rudenį moterims siūlo karščiausią mados naujieną. Tai ir vėl grįžtantis „biker“ stiliaus odinis švarkas. Jis jau tapo klasika, kurią šiandien gali vilkėti absoliučiai kiekviena moteris. „Only“ siūlo net kelis šio odinio švarko variantus – daugiau ar mažiau įliemenuotą, juodo ar pilko metalo detalėmis puoštą… Naująjį baikerio švarką derinkite su džinsais, pieštukiniu sijonu ar praplatinto silueto suknele. Tiks prie visko!

Paltas tinka vienai progai, baikerio stiliaus švarkas – kitai, tačiau striukės reikia kiekvienai moteriai. E&A parduotuvėje galėsite išsirinkti iš daugybės skirtingų modelių bei spalvų. O svarbiausia – už labai prieinamą kainą. Nepamirškite, kad pūstos persiūtos striukės šį sezoną itin madingos! Ir tai savo kolekcijose demonstruoja patys garsiausi mados dizaineriai. Patogi ir šilta mada – puikus derinys.

O kaipgi vyrai? E&A pasirūpino ir jais. Džinsų sezonas prasideda! Skandinaviškasis „Jack & Jones” prekinis ženklas tai puikiai žino, todėl siūlo įvairius džinsų modelius – nuo paprasčiausių iki pačių madingiausių. Prie jų derinkite „Produkt“ prekinio ženklo džinsinius marškinius. „Džinsas ant džinso“ – šį rudenį itin madingas vyriškas įvaizdis, kuris tiks ir darbui ir laisvalaikiui. Na, o jei jūsų darbas reikalauja daugiau solidumo, pasiūlys ir stilingų kostiuminių kelnių ar klasikinių marškinių

eaiiBeje, atsinaujinusi E&A parduotuvė paruošė dar vieną staigmeną savo klientams. Čia Ukmergės moterys ras išskirtinę, itin stilingą kolekciją, kurios neišvys kitų miestų publika. Būtina užsukti ir ją apžiūrėti!

Siekiant sukurti glaudžius santykius su Ukmergės klientais, E&A organizuoja naujų kolekcijų pristatymo uždarus vakarus, kuriuose profesionalus stilistas moteris supažindina su mados subtilybėmis ir stiliaus paslaptimis. Kamerinėje aplinkoje svečiai vaišinami šampanu, blyksi fotoaparatų blykstės, verda diskusijos apie stilių ir moters grožį bei rengiamos loterijos, kurių prizas – stilisto konsultacija ir E&A dovanų čekis.

E&A kolektyvas siekia, kad klientai būtų sėkmingi, stilingi ir besišypsantys! Labai norime padėkoti savo ištikimiems pirkėjams, kad renkatės būtent mus.

Jūsų laukiame po renovacijos atsinaujinusioje E&A drabužių parduotuvėje!

Akimirkų iš naujos kolekcijos pristatymo ieškokite VILKMERGE.LT žurnale, kurį rasite prekybos centruose MAXIMA, IKI, CENTO, RIMI, Vartotojų kooperatyvuose, Lukoil (Žiedo g.) degalinėje bei pas spaudos platintoją Lilę.

PR

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia