Pradinis Verslas Ukmergės verslas E&A: mados pasaulis arčiausiai Jūsų

E&A: mados pasaulis arčiausiai Jūsų

4707
0
parduotuvės vadovė ruošia prekių ekspoziciją 2

parduotuvės vadovė ruošia prekių ekspoziciją 2

Gerai atrodote – esate geros nuotaikos
Kiekvieno žmogaus gyvenime vyrauja daugybė aspektų, kurie neabejotinai daro įtaką jo savijautai ir pasitikėjimui savimi. Vienas iš šių aspektų yra apranga: drabužiai ir aksesuarai. Įvaizdis svarbus kiekvienam, siekiančiam save tinkamai reprezentuoti, sudaryti nepriekaištingą pirmąjį įspūdį, tiesiog puikiai jaustis. Mes galime drąsiai tvirtinti, kad tik gerai atrodantis žmogus yra geros nuotaikos!

Nuo pat pradžių – kad Jums būtų patogu
Ukmergėje jau septynerius metus veikia išskirtinė drabužių parduotuvė E&A , kurios dėka Ukmergės gyventojai gali jaustis madingais ir stilingais. Parduotuvė įsikūrusi labai patogioje vietoje, pačiame miesto centre, šalia didelės automobilių stovėjimo aikštelės: jau nuo pat pradžių buvo galvojama apie tai, kad klientui būtų patogu ir patrauklu joje apsipirkti.
EA klientėsNaujasis ženklas – FAME
E&A parduotuvių tinklas savo veiklą sėkmingai vykdo ne tik gražiame Jūsų mieste, bet ir visoje Lietuvoje. Tikrai ne veltui Kėdainių, Alytaus ir Ukmergės klientai tampa lojalūs E&A prekiniam ženklui, o vilniečiai, kauniečiai ir druskininkiečiai – kitam šios įmonės įkurtam ir sėkmingai populiarėjančiam prekiniam ženklui FAME.
Norime pasidžiaugti, kad per septynerius veiklos metus E&A drabužių parduotuvę yra pamėgę daug ukmergiškių. Nors Jūsų miestas yra įsikūręs strategiškai patogioje vietoje, kai didieji Lietuvos miestai ranka pasiekiami ir  nuvykti į didžiuosius prekybos centrus sostinėje ar Kaune yra itin paprasta, tačiau E&A parduotuvė sugebėjo ne tik išlikti tokių mados gigantų pašonėje, tačiau ir plėstis bei atsistoti į garbingą vietą greta jų.
Vienas didžiausių įmonės pasiekimų, kuriuo pagrįstai didžiuojamės – nauja FAME prekinio ženklo parduotuvė Kauno Akropolyje. E&A parduotuvių tinklo vadovai džiaugiasi, kad ukmergiškiai savame mieste renkasi E&A, o atvykę į didmiestį aplanko FAME.
Mada – išskirtinė ir nebūtinai brangi
Kur glūdi mūsų sėkmės paslaptis? Pradėkime nuo to, kad įmonė per ilgą veiklos praktiką jau tikrai žino savo kliento lūkesčius. Atsakymas, ko tikisi klientas, atvykęs į drabužių parduotuvę, mums yra aiškus: rasti madingą ir išskirtinį rūbą kurio neturės niekas kitas: juk niekam nėra malonu būti vienodai apsirengusios minios dalimi.
Antra, kas mums, besirūpinantiems savo klientais, yra labai svarbu – patraukli kaina, kuri tikrai nešokiruoja: ji nėra „kosminė“, tačiau kainos ir kokybės santykis dėl to nenukenčia.
išskirtinis dėmesys kiekvienam EA klientuiMaži kiekiai ir išskirtiniai tiekėjai
Kaip mes siekiame šių savo tikslų: išskirtinio asortimento ir kainų dermės? Į tai kreipiame didžiausią savo dėmesį. Kiekviena nauja kolekcija į parduotuves atkeliauja kas dvi savaites itin mažais kiekiais, o gerą kainą užtikrina kruopščiai atrenkami išskirtiniai drabužių  kūrėjai iš Italijos, Prancūzijos ir Skandinavijos šalių, su kuriais sėkmingai bendradarbiaujame. Minimi Europos regionai pasirenkami taip pat neatsitiktinai: kiekvienas, besidomintis mada, puikiai žino, jog Italija, Prancūzija ir Skandinavijos šalys yra tikrosios mados lopšys.
E&A veiklos filosofija
Prisiminkime, kaip gimė ir plėtėsi E&A parduotuvių tinklas. Jo įkūrėjai savo įmonės veiklą pradėjo būdami labai jauni, kai verslo ambicijos galėjo atrodyti gal net per didelės, tačiau, tikėdami ne vienadiene idėja, jie veržliai dirbo ir augo. Vienas iš didžiausių sėkmės garantų jiems tapo įgimtas toliaregiškumas ir praktinis patyrimas versle. Skirdami itin didelį dėmesį drabužio išskirtinumui, mados tendencijoms ir kokybei, verslininkai siekė ir tebesiekia kai ko daugiau: kad su klientais užsimegztų emocinis ryšys, kad parduotuvių interjeras būtų jaukus ir keltų pozityvius jausmus, kad klientą aptarnautų tik itin kvalifikuoti, profesionalūs darbuotojai. Visa tai tiesioginio pelno negeneruoja, tačiau verslininkai vadovaujasi principu, kad kiekvienas klientas yra išskirtinė asmenybė, nusipelnanti ir maksimalaus komforto, ir nepriekaištingo aptarnavimo, ir dėmesio būtent sau.
Reikalavimas – darbuotojų profesionalumas
Būtent todėl pastaraisiais metais E&A parduotuvių tinklo kūrėjai ypatingai rūpinasi darbuotojų kvalifikacijos kėlimu bei kompetencijų didinimu. E&A darbuotojas – tai ne įprastas pardavėjas, o išsilavinusi, profesionali ir veržli, stilinga asmenybė. Parduotuvių tinklo vadovai pasakoja, jog visos parduotuvių darbuotojos yra klientų įvaizdžio kūrėjos. Nuolatiniai klientai patvirtintų, jog šioje drabužių parduotuvėje jam skiriamas maksimalus dėmesys. Kiekvienas darbuotojas siekia ne tik parduoti klientui reikiamą drabužį, tačiau kaskart parenka jam tai, kas tikrai tinka figūros tipui, atspindi jo charakterį, gyvenimo būdą ir stilių.
Stiliaus ir įvaizdžio namai
Ukmergės E&A drabužių parduotuvės vadovė Indrė Kilbauskienė kartais juokauja, jog E&A nėra drabužių parduotuvė: tai tikrų tikriausi stilingo įvaizdžio namai.parduotuvės vadybininkė Laura Dobrovolskytė Drauge su E&A parduotuvės vadybininke Laura Dobrovolskyte jos puikiai žino savo klientų spintos turinį ir lengvai gali išrinkti kiekvienam tai, kas ne tik puikiai tiks jo kūno sudėjimui, tačiau derės su jau iki šiol įsigytais drabužiais. O kai spinta harmoninga ir kiekvienas drabužis dera vienas su kitu, niekada nereikia verkšlenti, kad nėra kuo apsirengti!
Emocinis ryšys su klientu
E&A parduotuvės filosofija paremta tuo, kad įmonei labai svarbus emocinis ryšys su klientu. „Su kiekvienu klientu stengiamės pabendrauti kiek įmanoma daugiau, tad pažįstame juos puikiai. Tačiau skubančio ir užimto šio laikmečio žmogaus apsilankymas parduotuvėje dažnai yra labai tikslingas ir trumpas, tad jau kuris laikas mąstėme, kaip sukurti progą pabendrauti visiems ilgiau. Tada ir pradėti rengti E&A parduotuvės mados vakarai. Šių vakarėlių metu kviečiame savo klientus susipažinti su naujausia kolekcija. Ją pristatanti stilistė papasakoja apie karščiausias mados tendencijas ir kiekvienam norinčiam nemokamai teikia asmenines stiliaus konsultacijas bei parenka tik jam skirtus aprangos ansamblius. Visi puikiai leidžiama laiką, diskutuojame apie grožį, madą, rengiame loteriją ir kitas staigmenas“ – pasakoja I.Kilbauskienė.
Parduotuvės vadovė Indrė KilbauskienėVertinamas kiekvienas klientas
Apsilankę E&A parduotuvėje tikrai įsitikinsite, kad įmonės filosofija įgyvendinama tiksliai. Čia puikiai suvokiama, kad, esant tokiai pasiūlai rinkoje, kiekvienas klientas yra negailestingas: jo nesudominus ar pateikus blogą prekę, žmogus tiesiog uždarys duris ir nebegrįš. Tai suvokdami, E&A kūrėjai stengiasi, kad parduotuvių tinklas plėstųsi taip, kad kiekviena parduotuvė, nepriklausomai nuo to, kokiame mieste ji įsikūrusi, taptų mėgstamiausia miesto parduotuve. Kad tai būtų ne tik vieta įsigyti drabužį: kad tai būtų to miesto mados lopšys, namai, kur kiekvienas ne tik apsiperka, bet ir pasisemia įkvėpimo, sulaukia konsultacijų, maloniai pabendrauja ir praleidžia savo brangų ne tik naudingai, bet ir įdomiai.
Klientai – sėkmingi ir stilingi
Apibendrinant norime pasakyti, kad kiekvienas žmogus yra laimingas, kai ryte, atvėręs spintos duris, mato stilingus drabužių derinius, kai, per daug negalvodamas, gali rinktis aprangos variantus ir jaustis stilingai, nes visi drabužiai tarpusavyje atrodo nepriekaištingai. Tai yra  E&A sėkmės įrodymas, nes tokį garderobą klientas turi su mūsų pagalba. Puiki išvaizda – tai pirmas žingsniai į sėkmingą dieną. E&A parduotuvės kolektyvas siekia, kad jų klientai būtų sėkmingi, stilingi ir besišypsantys! Labai norime padėkoti savo ištikimiems pirkėjams, kad renkatės būtent mus.
Nuolaidų metas

Šiuo metu E&A parduotuvė ruošiasi pavasario kolekcijoms ir analizuoja mados sostinių tendencijas, tačiau tol, kol vyksta šis pasiruošimas pavasario sezonuo, klientai džiaugiasi didžiuoju sezono išpardavimu: dabar madingų drabužių galima įsigyti už ypatingai geras kainas.

Užs. nr. 182

reklama

{jcomments off}

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia