Džiuginantys rezultatai iš Jiu-Jitsu ir Combat Jiu-Jitsu (CJJ) čempionato

1092
    0
    jiu jitsu

jiu jitsu

Kovo 21 d. Jurbarke vyko Lietuvos Jiu-Jitsu ir Combat Jiu-Jitsu (CJJ) čempionatas. Šiose varžybose startavo keturi sporto centro auklėtiniai. Rezultatai buvo džiuginantys, visi klubo sportininkai grįžo su medaliais.

Jaunių grupėje startavo Mantas Klimantavičius. Svorio kategorijoje iki 50 kilogramų (Jiu-Jitsu stiliumi) rankos laužimu įveikė sportininką iš Šakių ir iškovojo pirmąją vietą. Savo jėgas jam teko išbandyti ir Combat Jiu-Jitsu stiliumi. Ėjęs už didesnę svorio kategoriją (Svor. kat. iki 60 kg.) susitiko su sportininku iš Latvijos. Tačiau ir čia įrodė, jog jis yra pranašesnis ir pasipuošė dar vienu aukso medaliu.
    Suaugusiųjų grupėje startavo Žygimantas Ramaška, Mindaugas Veržbickas ir Teodoras Aukštuolis.
    Žygimantas startavo tiek Jiu-Jitsu, tiek CJJ stiliumi. Jiu-Jitsu stiliumi Žygimantas turėjo dvi kovas. Svorio kategorijoje iki 66 kilogramų susitiko su kovotojais iš Vilniaus. Pirmoje kovoje teko pripažinti priešininko pranašumą, kurioje pralaimėjo kojos laužimu. Antroje kovoje pergalę pasiekė prieš kovotoją iš „Warriors Team” klubo ir atiteko antroji vieta. Combat Jiu-Jitsu Žygimantas dalyvavo taip pat už didesnę svorio kategoriją – iki 75 kilogramų(jaunių grupėje). Šioje svorio kategorijoje jam teko kovoti tris kovas. Laimėjus dvi iš jų jis pasipuošė bronzos medaliu.
    Svorio kategorijoje iki 91 kilogramų Jiu-Jitsu stiliumi startavo Teodoras Aukštuolis. Pirmoje kovoje priešininkui atsisakius kovoti Teodorui buvo užskaityta pergalė, o antrojoje kovoje kovą laimėjo rankos laužimu ir pasipuošė aukso medaliu.
    Jiu-Jitsu stiliumi kovojo ir Mindaugas Veržbickas. (svor. kat. iki 84 kg.) Mindaugui teko kovoti dvi kovas, abi laimėjo rankų laužimais ir pasipuošė aukso medaliu.
    Čempionato pabaigoje buvo įteikiami diplomai ir medaliai, taip pat ir perspektyviausio sportininko apdovanojimas, kuris atiteko Mindaugui Veržbickui.
    Šiuos sportininkus treniruoja treneriai Eugenijus Simonaitis, Artūras Sakas ir Tomas Putinauskas.