Pradinis Sportas Kitas sportas Iš dziudo čempionato – 9 medaliai

Iš dziudo čempionato – 9 medaliai

2837
1
Jpeg

Sausio 14 d. Kauno rajone, Ringauduose vyko atviras moksleivių (2005 m. g. ir jaun.) dziudo čempionatas Laisvės gynėjų dienai paminėti ir dziudo pradininko Lietuvoje Antano Stasio Bubnelio taurei laimėti. Šiame čempionate dalyvavo sportininkai iš visos Lietuvos bei svečiai iš Latvijos ir Lenkijos. Ukmergės sporto centrui atstovavo 17 sportininkų, iš jų 9 grįžo pasipuošę medaliais.

I vietą iškovojo Pijus Auglys (46 kg.).
II vietas iškovojo Kipras Pikauskas (55 kg.), Gabrielė Dolgovaitė (+52 kg.)
III vietas iškovojo Kipras Buteikis (23 kg.), Arijus Augūnas (30 kg.), Paulina Stalionytė (40 kg.), Naglis Gutauskas (38 kg.), Joris Prenis (42 kg.), Titas Ambrazevičius (60 kg.).
Pralaimėję kovas dėl III vietų penkti liko Rapolas Boska (27 kg.), Tautvydas Didžiokas (38 kg.), Vakaris Aliūkas (42 kg.).

Susumavus rezultatus iš 23 komandų, nusileidę tik sportininkams iš Vilniaus „Viesulas“, šeimininkams iš Kauno rajono, ukmergiškiai iškovojo III vietos komandinę taurę.

Šiuos sportininkus treniruoja dziudo skyriaus sporto mokytojai Artūras Sakas ir Eugenijus Simonaitis.