Pradinis Sportas Kitas sportas Iš dziudo čempionato – 10 medalių

Iš dziudo čempionato – 10 medalių

2152
0

Lapkričio 5-6 d. Šakiuose vyko Lietuvos mokinių jaunių, jaunučių ir vaikų dziudo čempionatas. Šiame čempionate dalyvavo sportininkai iš visų Lietuvos miestų bei rajonų.

Ukmergės sporto centrui atstovavo 28 sportininkai, iš jų 10 grįžo pasipuošę medaliais. Šiuos sportininkus treniruoja dziudo sporto mokytojai Artūras Sakas Ir Eugenijus Simonaitis.

Šeštadienį jėgas išmėgino kovotojai gimę (2002-2004) metais.

jaunuciu-cempionato-prizininkai-ir-treneriaiGeriausiai sekėsi ir tik pralaimėję finalines kovas, antrąsias vietas iškovojo Jonas Lobinas (34 kg.), Austėja Šidlauskaitė (52 kg.), Kornelija-Gabrielė Čepaitė (57 kg.), kuri yra šių varžybų debiutantė ir nugalėjusi 3 varžoves, tik finale pralaimėjo patyrusiai sportininkei iš Vilniaus.

Trečiąsias vietas iškovojo Artūras Jakavičius (42 kg.) ir Povilas Užtupys (66 kg.)

jauniai-vaiku-cempionatasSekmadienį jėgas išmėgino kovotojai gimę (2000-2002) ir (2005 ir jaun.).

Jaunių grupėje Tautvydas Vilčinskas (60 kg.) iškovojo III vietą, pralaimėjęs kovą dėl III vietos Artūras Lukoševičius (66 kg.) liko penktas.

Vaikų grupėje I vietą iškovojo Gabrielė Dolgovaitė (57 kg.), pralaimėję finalinę kovą – antrąsias vietas Naglis Gutauskas (34 kg.), Joris Prenis (38 kg.), Ernestas Grakavinas (50 kg.).

Dziudo skyriaus
sporto mokytojai A. Sakas ir E. Simonaitis

Ukmergės sporto centro informacija

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia