Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Dovanoti reikia: idėjos bernvakario dovanoms

Dovanoti reikia: idėjos bernvakario dovanoms

3693
0

Nors bernvakaris dažnam ir atrodo kaip šėlionių bei linksmybių metas, kai jaunikis turi išnaudoti paskutinę galimybę pasidžiaugti savąja laisve prieš vedybinį gyvenimą, neverta pamiršti to, jog šią šventę galima traktuoti ir kaip rimtesnį įvykį nei vien tik beprotiškas išgertuves. Taip, jaunasis jau tuoj pat paliks viengungių gretas, tačiau tai jokiu būdu nera bausmė – tai laukiantis rimtas įsipareigojimas. Jis jau netrukus taps tikru šeimos vyru, atsakingu ne tik už save, bet ir už savo žmoną bei galbūt ir būsimus vaikus, o tai ir galėtų būti akcentuojama šios šventės metu.

Tai didi akimirka suaugusio vyro gyvenime – juk jis pasišventė oficialiai prisiimti kur kas daugiau atsakomybės nei anksčiau ir nusprendė savąjį pasišventimą viešai deklaruoti. Todėl bernvakario dovanos gali būti itin įvairios: kadangi iš vienos pusės pati bernvakario idėjos esmė lieka šėlionės, jaunikiui galima dovanoti ką nors itin smagaus, tačiau iš kitos pusės – tai ir itin atsakingas momentas jo gyvenime. Per vestuves dažniausiai įteikiamos dovanos porai, neišskiriant kurio nors vieno, tad bernvakaris gali būti puikus momentas pasveikinti savo bičiulį žengus tokį rimtą žingsnį asmeniškai.

Surenkite bernvakarį

Galbūt tai ir neatrodo kaip tiesioginė dovana, tačiau pats bernvakario organizavimas, draugų sukvietimas, vietų, vaišių ir gėrimų užsakymas gali būti puiki dovana jaunikiui. Juk, kaip sakoma, geriausios dovanos yra įspūdžiai, nes tik jie pasilieka atminty amžinai, kai daiktai ilgainiui pranyksta. O bernvakaris su pačiais įvairiausiais jo metu nutikusiais nuotykiais dažnai lieka neužmirštama naktimi ir dar ilgai gyvuojančiu įkvėpimo pokštams šaltiniu artimų draugų rate.

Žinoma, norint būti suprastam teisingai, o ypač – jeigu bernvakario organizavimas bus Jūsų vienintelio iniciatyva bei galiausiai nuguls ant Jūsų pečių ir finansiškai, vertėtų akcentuoti savąjį indėlį, o ne leisti pasiglemžti laurus visam būriui draugų. Juk ar bernvakaris vyktų svečioje šalyje, ar tai bebūtų bernvakaris Vilniuje, pastangų ir laiko jam surengti tikrai reikia!

Laikrodis

Geras bei kokybiškas laikrodis yra ne tik puiki dovana, bet kartu tokią dovaną gavusiam žmogui tarnauja  ir kaip ilgalaikė investicija į jo išvaizdą bei stilių. Laikrodis – vienas iš svarbiausių vyro gyvenimo aksesuarų, nuguldamas ant riešo suteikiantis solidumo, rimties ir pasitikėjimo – savybių, kartais taip būtinų vedusiam vyrui. Todėl dovanoti laikrodį būsimų vestuvių proga itin pravartu – tiksintis laikas primins ir apie praėjusias laisvo gyvenimo dienas, ir kartu įkvėps išnaudoti dar laukiančias nuostabias akimirkas ateityje.

Bendri prisiminimai

 Šito punkto, savaime suprantame, nepadiktuosime konkrečiai, mat čia jau reikėtų pasitelkti savąją atmintį bei fantaziją. Pagalvokite, kas Jus sieja su jaunuoju? Kokie ryškiausi momentai šauna į galvą, kai mintimis klaidžiojate po prisiminimus? Galbūt iki šiol turite istoriją, kuria juokinate kitus? O galbūt su jaunikiu Jus sieja ypatingas ryšys ir egzistuoja vienoks ar kitoks itin brangus įvykis, per kurį prireikė vienam kito pagalbos? Žinoma, šie klausimai tik užveda ant kelio, tačiau nuotrauka, kažkokia smulki detalė iš praleisto vakaro kartu, o galbūt ir draugiškas patapšnojimas per petį bei savo dėkingumo išsakymas žodžiu gali reikšti labai daug – kur kas daugiau nei nupirktas naujas siurblys vestuvių proga.

Hobis

Kadangi suaugusio ir brandaus vyro gyvenime – tiek daug rūpesčių, būtina retkarčiais atsipalaiduoti bei pasinerti į mėgstamą veiklą. Todėl jei tik jaunikis turi kokį nors hobį, pagalvokite, kokio dar inventoriaus ar kitų dalykų jam trūksta – juk, kaip žinia, poreikiai nuolatos kyla. Nepagailėkite investuoti pinigų į aukštos kokybės jo hobiui reikalingą daiktą ar žinias (juk dovana gal būti ir kursų pavidalu!) – tai atsipirks ilgalaikiu jo tobulėjimu.

Įdomiausia ir tai, jog hobį galite patys jam nupirkti. Jei esate girdėjęs jį užsimenant apie norimą išbandyti veiklą, o galbūt tiesiog manote, jog kažkas turėtų jam labai tikti pagal asmenybę, nesidrovėkite to ir padovanoti. Blogiausiu atveju, jis bus įgijęs absoliučiai naujos patirties bei galėsite kartu pasijuokti iš to karto, kai jaunikis buvo nuėjęs į uolų laipiojimo treniruotę. Na, o geriausiu atveju – po kelerių metų išvysite jį varžybose besiropščiantį vis aukščiau ir aukščiau.

Galų gale, juk svarbiausia – geri norai ir tik Jūs galite žinoti, ko prireiktų jaunajam. Juk jei jau buvote pakviestas į bernvakarį, kažką šiam žmogui reiškiate ir turite su juo užsimezgusį ryšį.

PR

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia