Pradinis Kultūra Renginiai Devyni tūkstančiai dienų arba keturiasdešimt metų

Devyni tūkstančiai dienų arba keturiasdešimt metų

2712
0

„Atrodo, kad ruošiuosi atostogauti,“ – perduodama tvarkytas bylas, dokumentus sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Migracijos valdybos Ukmergės grupės vyriausioji specialistė Danė Balamutienė. Kartu su pirmuoju pavasario mėnesiu jos gyvenime prasideda naujas etapas – kol kas dar neįprastas, neįsisamonintas ir pačiai skambantis ne itin jaukiai… Po 40-ties darbo metų – išėjimas į pensiją.

Migracijos grupės darbuotojos juokauja: jos lyg ir kartu su Ukmergės rajono policijos komisariato kolektyvu, lyg ir atskirai… Tačiau gyvenimas dėlioja teisingai – ne pavaldumas apsrendžia, o paprasti, draugiški santykiai. „Mes beveik visada buvome „prie“ – prie Ukmergės r. policijos komisariato, dabar tiesiogiai pavaldžios Migracijos valdybai. Nepaisant to, visada jaučiamės šio kolektyvo dalimi“, – sako migracijos specialistės. Tad ilgametės darbuotojos išleistuvės vyko tradiciškai.

Ukmergės rajono policijos komisariato viršininko funkcijas laikinai vykdantis Reagavimo skyriaus viršininkas Vladas Butkus padėkojo Danei Balamutienei už darbą ir visų darbuotojų vardu dovanojo gėles, įteikė dovanas. „Danė – puiki darbuotoja, optimistiška ir kūrybinga. Net per atostogas ji neatitrūkdavo nuo kolektyvo, užsukdavo pasidomėti, kaip mums sekasi, visuomet buvo pasiruošusi pagelbėti. Metai bėgo, keitėsi reikalavimai, nestigo naujovių, tačiau jai tai niekada nebuvo kliūtimi – ji visada ir visko mokėsi pirmoji“, – kalbėjo Ukmergės grupės vadovė Jolanta Rinkevičienė.

Keturi darbo dešimtmečiai – tai beveik 9000 darbo dienų, tai migracijos istorijos tarpsnis… „Ne kartą keitėsi pvadinimas – pradėjau dirbti Pasų stale, paskui tapome Pasų poskyriu, dar vėliau Migracijos poskyriu, dabar esame grupė. Keitėsi ir vadovai – per tuos dešimtmečius teko dirbti su šešiais Ukmergės r. policijos komisariato viršininkais, tiek pat turėjau ir vadovų tiesioginiame darbe, keitėsi asmens dokumentai ir dokumentų išdavimo tvarka, kontrolė… Keitėsi mūsų grupės kolektyvas, tačiau vertybės ir atmosfera darbe išlikdavo tokie patys: jeigu kuriai būdavo blogai, mes kartu liūdėdavome, visos padėdavome, o kai gerai, visos pasidžiaugdavome“, – prisiminimais dalijosi Danė Balamutienė.

O tuos prisiminimus papildė foto akimirkos ir pasikalbėjimai geriant kavą.

Asta Krogertienė

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia