Pradinis Sportas Kitas sportas Dalyvauta seniūnijų zoninėse varžybose

Dalyvauta seniūnijų zoninėse varžybose

2040
0

Savaitgalį Utenoje vyko XIII Lietuvos seniūnijų žaidynių zoninės varžybos. Jose dalyvavo 7 rajonų – Utenos, Ignalinos, Zarasų, Anykščių, Molėtų Visagino ir Ukmergės komandos. Ukmergės rajoną atstovavo 6 rungčių 7 komandos iš įvairių rajono seniūnijų.

Moterų tinklinyje ukmergiškės nugalėjo Ignalinos ir Zarasų komandas, pralaimėjo Visagino ir Utenos atstovėms, ir užėmė trečią vietą. Vyrai iš Deltuvos seniūnijos nugalėjo Anykščius, pralaimėjo Utenai ir Visaginui, ir užėmė 5 vietą. Penktą vietą deltuviškiai užėmė ir smiginio varžybose.

Trečią vietą stalo teniso varžybose užėmė Ukmergės miesto seniūnijos komanda. Ji nugalėjo Ignalinos komandą, bet pralaimėjo varžovams iš Zarasų. Tos pačios seniūnijos komanda iškovojo antrą vietą šaškių varžybose. Ji nugalėjo komandą iš Ignalinos, lygiosiomis sužaidė su varžovais iš Utenos ir Zarasų, ir pralaimėjo Anykščių komandai.

Geriausiai sekėsi šachmatininkams ir virvės traukikams. Šachmatininkai iš Ukmergės seniūnijos nugalėjo Anykščių ir Utenos komandas, o virvės traukikams iš Deltuvos seniūnijos nebuvo lygių iš Utenos ir Zarasų.

Moterų tinklinio, šaškių, šachmatų ir virvės traukimo komandos dalyvaus rugsėjo 26 d. Palangoje vykstančiose finalinėse seniūnijų sporto žaidynėse.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia