Pradinis Sportas Futbolas Buvusių Ukmergės sporto centro auklėtinių pasiekimai

Buvusių Ukmergės sporto centro auklėtinių pasiekimai

2622
0

Vasario 27 d. Vilniuje vyko iškilminga 2019 metų Lietuvos futbolo geriausiųjų apdovanojimų ceremonija. Į apdovanojimų renginį atvyko užsienio svečiai – UEFA viceprezidentas Michele Uva, Ukrainos futbolo asociacijos prezidentas ir UEFA Vykdomojo komiteto narys Andriy Pavelko, UEFA Nacionalinių asociacijų vadovas Zoran Laković, žymus Ukrainos futbolininkas Oleh Protasov.

LFF iš viso įsteigė 12 nominacijų. Pažymėtina, kad tiek moterų, tiek vyrų geriausiais metų žaidėjais tapo vartininkai – Greta Kaselytė-Lukjančukė bei Ernestas Šetkus.

Gretos sportinė karjera prasidėjo Ukmergės sporto centre. Išvykus mokytis į Šiaulių universitetą ji iki šiol atstovauja FK „Gintra-Universitetas“ komandą. Per visą futbolininkės karjerą, Greta 12 kartų buvo apdovanota kaip geriausia vartininkė, 2019 m. apdovanota kaip geriausia A lygos žaidėja, o šiais metais pripažinta absoliučiai geriausia metų žaidėja.

Paskelbtoje Lietuvos moterų nacionalinės rinktinės sudėtyje, kuri kovo 4 ir 6 dienomis Jerevane rungsis su Armėnijos rinktine, yra ir dvi buvusios Ukmergės sporto centro auklėtinės: Lolita Žižytė ir Gabija Toropovaitė, kurios šiuo metu atstovauja FK „Gintra-Universitetas“ komandą.

Lietuvos merginų U-16 rinktinės sudėtyje yra prieš metus į Šiaulių sporto gimnaziją išvykusi Meida Proscevičiūtė, kuri su U 16 rinktinės komanda džiaugėsi UEFA „Development“ turnyre Albanijoje iškovota 2 vieta.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia